Катерина Кузьміна: Екологічні тренди у пакуванні — ключ до сталого розвитку пивної індустрії

04 ГРУДНЯ 2024, 19:23

1184

Михуля Юрій

Катерина Кузьмінана галузевій конференції

Катерина Кузьміна на галезевій конференції

Реклама

14 листопада 2024 року в Києві відбулася щорічна галузева конференція «Напої України» — одна з ключових подій для ринку напоїв, що об’єднала понад 200 учасників. Участь у конференції взяли представники провідних компаній, зокрема «ІТАК», «Есаром Юкрейн», «Біо Ресурси Україна», GVP Equipment Solutions, «Екософт», Uniprint та Black Gold.

Програма конференції розкривала основні теми галузі: сучасні тенденції ринку, інновації у сфері пакування та етикетування, особливості сертифікації якості, кадрові виклики галузі та технологічні рішення для крафтових виробництв.

Катерина Кузьміна, керівниця відділу закупівель і сталого розвитку компанії AB InBev Efes Ukraine, взяла участь у конференції з доповіддю «Тренди пакування у пивній індустрії».

Катерина Кузьміна взяла участь у конференції з доповіддю «Тренди пакування у пивній індустрії»

Пакування як елемент екологічної відповідальності.

У своїй презентації Катерина Кузьміна зробила акцент на важливості впровадження екологічного пакування як ключового елемента сталого розвитку.

Серед ключових тез виступу варто відзначити такі:

Використання зворотної тари. Катерина розповіла про життєвий цикл скляної пляшки, кеги та палет і пояснила, як правильно організовані процеси зворотного використання допомагають зменшити кількість відходів.

Вторинна сировина. Використання вторинних матеріалів стало важливим пріоритетом для AB InBev Efes Ukraine. Катерина закликала бізнес активніше впроваджувати переробку й адаптувати свої стратегії до глобальних екологічних вимог.

Роль відповідального бізнесу. Дотримання регуляторних вимог, співпраця з інвесторами та підтримка цілей сталого розвитку — необхідні умови для успішного майбутнього кожного бізнесу.

Використання зворотної тари, переробка сировини та застосування інших сучасних підходів є частиною стратегії сталого розвитку компанії AB InBev Efes Ukraine, яка інтегрує екологічність у бізнес-процеси.

Джерело: сайт AB InBev Efes Україна

Схожі новини

Загинув солдат із Чернігівщини - родичів у громаді немає

18 ВЕРЕСНЯ 2025, 14:20

П’яний мотоцикліст із Чернігова не пройшов перевірку патрульних

18 ВЕРЕСНЯ 2025, 14:00

Бахмацький вагон возить пасажирів до Харкова, Львова, Хелма: у чому його особливість

18 ВЕРЕСНЯ 2025, 13:07

Яку суму можна переказати з картки на картку: нові правила та обмеження

18 ВЕРЕСНЯ 2025, 12:44

Вибухотехніки Чернігівщини знешкодили залишки ворожих ударних дронів

18 ВЕРЕСНЯ 2025, 12:43

У Чернігові чоловік з чаркою хотів відкупитися від патрульних

18 ВЕРЕСНЯ 2025, 12:20

Фото

У мережі ексмера Чернігова назвали командиром перемоги

18 ВЕРЕСНЯ 2025, 11:31

ТОП-переглядів