Гучна справа щодо приватизації готелю «Слов’янський» розсипається в суді?

Кві 24, 19:40

1283

Під час засідання суду

Вже майже 2 роки ніяк не зрушить з місця справа екс-заступника голови чернігівської адміністрації Олександра Савченка. У червні 2021 року його затримали за подозрою в отриманні 160 тисяч доларів від претендента на приватизацію готелю Словянський у Новгород-Сіверскому. Згодом перекваліфікували у замах на шахрайство.

Із самого початку у прокуратури були проблеми з обвинувальним актом, який повертали через численні недоліки. Потім кілька судових засідань прокурор не з’являвся, що викликало підозру у затягуванні справи через брак доказів. І ось таки 20 квітня прокурор прийшов. Запевнив, що все гаразд і акт направили обвинуваченим і захисту.

"Наскільки мені відомо обвинувальний акт підписаний і направлений обвинуваченим і їх захисникам. Суду надані розписки про надсилання їх за місцем реєстрації обвинувачених", - каже прокурорм.

Щоправда, сторона захисту каже, що обвинувальний акт досі не вручений, а тому не знають в чому саме звинувачують Олександра Савченка та підприємця Романа Кійовського.

"Сторона захисту не отримувала ні обвинувального акту, ні реєстру розслідування. Не підписувала розписку, і ми практично не володіємо обвинувальним актом і реєстром матеріалів досудового розслідування", - каже Сергій Поліщук, адвокат.               

Після нетривалих дискусій суддя оголосила перерву, аби прокуратура змогла таки вручити обвинувальний акт, а захист зміг з ним ознайомитися."

"Суд відкладається для того, щоб обвинувачений і захисники отримали копію обвинувального акту і могли бути ознайомлені", - оголосила суддя.

"Час Чернігівський" писав про цю справу: Майже 2 роки справі екс-заступника голови ОВА Савченка: прокурори вже вчетверте не приходять в суд.

Схожі новини

Росіяни обстріляли прикордоння Чернігівщини ракетами з літака

Гру 06, 08:25

Прилучанин Дмитро Сова, відомий актор, служить у війську

Гру 06, 07:55

Російська ДРГ вбила 24-річного прикордонника з Носівки

Гру 05, 18:59

НАБУ та САП завершили слідство по нардепу Гуньку

Гру 05, 17:11

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: майор служби цивільного захисту про пожежно-прикладний спорт

Гру 05, 16:08

Як дістатися з Чернігова до Карпат? Укрзалізниця оприлюднила новий графік руху пасажирських поїздів

Гру 05, 15:14

Ірина Биховець: «Обмеження після заміни кришталика — тільки в перший місяць»

Гру 05, 14:50

ТОП-переглядів