Громада за рахунок держсубвенції купила спеціалізований автомобіль

11 БЕРЕЗНЯ 2025, 16:02

1843

Василенко Соломія

Громада за рахунок держсубвенції купила спеціалізований автомобіль

Громада за рахунок держсубвенції купила спеціалізований автомобіль

Варвинська селищна рада успішно завершила необхідні закупівельні процедури та отримала автомобіль (Peugeot Rifter), переобладнаний з урахуванням місця для особи з обмеженими можливостями. Автівку купили за рахунок субвенції на створення/посилення мобільних бригад соціально-психологічної допомоги шляхом придбання спеціалізованих автомобілів, які мають відповідати функціоналу служби та вимогам щодо інклюзивності. 

Як повідомили в Прилуцькій районній державній адміністрації, Варвинська громада поки що є єдиною громадою об’єднаного Прилуцького району, що отримала таку субвенцію. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України (від 30 травня 2024 року № 616) територіальні громади мали змогу на конкурсній основі отримати підтримку з розширення мережі спеціалізованих служб з протидії насильства на місцевому рівні за рахунок державної субвенції.

Громада за рахунок держсубвенції купила спеціалізований автомобіль

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Безплатне таксі на Чернігівщині: охочих записують у чергу

14 ТРАВНЯ 2026, 13:23

Під час масованої атаки російські дрони залітали через Чернгівщину: скільки збили

14 ТРАВНЯ 2026, 11:38

Переселенець знайшов новий дім на Чернігівщині, а загинув на Курщині

14 ТРАВНЯ 2026, 10:47

Об’їзд скасовують: у Чернігові раніше завершили ремонт водогону

14 ТРАВНЯ 2026, 09:20

Чому деякі бійці проводять у полоні кілька років, а інших міняють доволі швидко? Запитали у представника Координаційного штабу

14 ТРАВНЯ 2026, 08:09

На Чернігівщині бійці, яких не було на службі, отримали 2 млн грн: що буде з командиром

13 ТРАВНЯ 2026, 21:55

Чоловік з Чернігівщини живе без світла. Тепер і без вікон

13 ТРАВНЯ 2026, 19:56

ТОП-переглядів