У Чернігівській області діють обмеження щодо електрики. Введені графіки погодинних відключень. На 12 березня вони передбачають до 2 год. без світла. У 5-и чергах відключень немає. Обмеження щодо електрики діють у частині областей.
* * *
Сьогодні, 12 березня, діятиме графік погодинних відключень. Також в обленерго зробили деякі уточнення - у графіку можливі зміни.
"За командою НЕК "Укренерго", 12 березня діятиме Графік погодинних відключень (ГПВ). Якщо ситуація в енергосистемі змінюватиметься, графік коригуватиметься, тож просимо слідкувати за нашими офіційними ресурсами", - повідомили в АТ "Чернігівобленерго".

Графік погодинних відключень електроенергії на 12 березня 2026 року
* * *
12 березня у частині регіонів України з 8 ранку до кінця доби будуть застосовуватись графіки погодинних відключень електроенергії та графіки обмеження потужності (для промислових споживачів). Про це інформує "Укренерго".ʼ
* * *
Німеччина надала гуманітарної допомоги на суму 15,9 млн доларів, а внесок у Фонд підтримки енергетики України складає 552,4 млн євро. Про це повідомив Перший віцепремʼєр - Міністр енергетики україни Денис Шмигаль.
* * *
В обленерго нагадують, що перевірити інформацію щодо черг відключень ГПВ та свій особистий графік за номером особового рахунку можна на сайті, у Viber-боті та у Telegram-боті.
"Час Чернігівський" писав про таке:







