Франція допомагає Чернігівщині відновити знищені війною мости

17 ГРУДНЯ 2022, 17:01

1190

Чернігівська область співпрацює з Францією. Зокрема, йдеться про допомогу у відбудові знищених мостів. Французькі партнери погодились поставити на Сіверщину шість мостів - три з них вже прибули. Мости зроблені з урахуванням нашої геології.

"Це металеві мости. Вони прийшли вже в готовому вигляді, ми їх просто збираємо. Прийшли в контейнерах з Франції. Вони йдуть навіть з покриттям дорожнім. Нам лишається лише підготувати опорні елементи, зібрати й поставити ці мости", - пояснює Роман Сміяненко, начальник Служби автомобільних доріг у Чернігівській області.

Із ходом робіт ознайомився голова обласної військової адміністрації Вячеслав Чаус. Каже - ОВА співпрацює із різними країнами, багато з них щиро хочуть нам допомогти.

"Ми починаючи з квітня активно працюємо з посольствами багатьох цивілізованих країн. Це і країни ЄС і не тільки, Посли відвідували область і саме в квітні зароджувалась співпраця щодо допомоги нашому регіону, який дуже=дуже сильно постраждав від російського агресора", - каже В'ячеслав Чаус, голова Чернігівської ОВА.

Ми вже отримали будматеріали для міста Чернігова, ми отримуємо генератори та іншу техніку і якраз однією з домовленостей було, що французька сторона нам надасть мостові конструкції, щоб ми звели нові мости на місці зруйнованих. Зараз ці конструкції надійшли на Чернігівщину і ми активно займаємось встановленням цих мостів.

Варто відзначити, що французькі інженери супроводжують наших спеціалістів від етапу проектування і безпосередньо до встановлення конструкцій, яке почнеться, до речі, 20 грудня і займе 2-3 дні.

"Час Чернігівський" писав про відновлення області після бойових дій:

Схожі новини

Паводок на Чернігівщині сильнішатиме: чому взимку багато води?

26 ЛЮТОГО 2024, 20:40

У громаді на Чернігівщині прощатимуться із бійцем ЗСУ: жалоба триватиме 3 дні

26 ЛЮТОГО 2024, 18:54

Вiдео

В дітей треба вкладати душу і серце: чернігівські легкоатлети досягли успіхів на всеукраїнських змаганнях

26 ЛЮТОГО 2024, 18:26

Фото

Ліва рука залишилася під Бахмутом: "Художник" про життя після ампутації

26 ЛЮТОГО 2024, 17:02

Фото

У Чернігівській ОВА домовляються про партнерство із регіоном у Великій Британії

26 ЛЮТОГО 2024, 15:52

Фото

Понад 2 кг наркотиків та арсенал зброї: злочинців затримали на Чернігівщині

26 ЛЮТОГО 2024, 14:50

Фото

Дмитро Блауш та латвійські волонтери опинились в епіцентрі обстрілу «Іскандером»

26 ЛЮТОГО 2024, 13:32

ТОП-переглядів