Франція допомагає Чернігівщині відновити знищені війною мости

Гру 17, 17:01

830

Чернігівська область співпрацює з Францією. Зокрема, йдеться про допомогу у відбудові знищених мостів. Французькі партнери погодились поставити на Сіверщину шість мостів - три з них вже прибули. Мости зроблені з урахуванням нашої геології.

"Це металеві мости. Вони прийшли вже в готовому вигляді, ми їх просто збираємо. Прийшли в контейнерах з Франції. Вони йдуть навіть з покриттям дорожнім. Нам лишається лише підготувати опорні елементи, зібрати й поставити ці мости", - пояснює Роман Сміяненко, начальник Служби автомобільних доріг у Чернігівській області.

Із ходом робіт ознайомився голова обласної військової адміністрації Вячеслав Чаус. Каже - ОВА співпрацює із різними країнами, багато з них щиро хочуть нам допомогти.

"Ми починаючи з квітня активно працюємо з посольствами багатьох цивілізованих країн. Це і країни ЄС і не тільки, Посли відвідували область і саме в квітні зароджувалась співпраця щодо допомоги нашому регіону, який дуже=дуже сильно постраждав від російського агресора", - каже В'ячеслав Чаус, голова Чернігівської ОВА.

Ми вже отримали будматеріали для міста Чернігова, ми отримуємо генератори та іншу техніку і якраз однією з домовленостей було, що французька сторона нам надасть мостові конструкції, щоб ми звели нові мости на місці зруйнованих. Зараз ці конструкції надійшли на Чернігівщину і ми активно займаємось встановленням цих мостів.

Варто відзначити, що французькі інженери супроводжують наших спеціалістів від етапу проектування і безпосередньо до встановлення конструкцій, яке почнеться, до речі, 20 грудня і займе 2-3 дні.

"Час Чернігівський" писав про відновлення області після бойових дій:

Схожі новини

Вiдео

У палаці культури Чернігова виявили склад гуманітарної допомоги, частина - із простроченим терміном

Бер 21, 20:31

На Чернігівщині СБУ ліквідувала нарколабораторію - ділки збували психотропні речовини в особливо великих розмірах

Бер 21, 18:21

Як буде сіятися цього року Прилуччина: як впливає на це гуманітарне розмінування та цукровий буряк?

Бер 21, 17:22

У Чернігові п'яний сумчанин їздив за кермом вантажівки

Бер 21, 16:38

Фото

У громаді на Чернігівщині висадили дві тисячі сосен

Бер 21, 15:57

Спецпроект

Що потрібно і малим, і великим: розмова з тими, хто залишився працювати на Чернігівщині

Бер 21, 15:38

Вiдео

Масштабні пожежі охопили Чернігівщину через спалювання сухої трави і сміття

Бер 21, 13:56

ТОП-переглядів