Електропостачання на Чернігівщині: кому і чому відключали вчора і чи буде сьогодні?

Жов 11, 17:49

1810

Електропостачання на Чернігівщині: кому і чому відключали вчора і чи буде сьогодні?

Фото із відкритих джерел

Хоча російські ракети вчора не влучали у об’єкти в Чернігівській області, все одно по кілька годин деякі громади, а також деякі райони у Чернігові, були без електрики. Причина – спрацьовувало автоматичне відключення мереж.

Аварійні відключення виникають тоді, коли є дефіцит потужності в енергосистемі України. Після терористичної атаки Росії 10 жовтня єдиним варіантом збалансування роботи енергосистеми України залишилися графіки обмеженняспоживання електричної потужності.

У Чернігівобленерго повідомили, що вчора пошкоджень ані в мережах НЕК «Укренерго» на території нашої області, ані в мережах «Чернігівобленерго» не було. Втім були влучання російських ракет в сусідніх областях – Київській, Полтавській, Сумській.

Зокрема, у Сумській області була пошкоджена підстанція 330 кВ «Конотоп».

«Відтак, електроенергія передавалась у ці області, щоб відновити електропостачання там. І зробити це можна було саме за допомогою ресурсів Чернігівської області», - повідомляє Чернігівобленерго.

Жителів Чернігова та області знову, як і вчора, закликають економити електроенергію у пікові години споживання – із 17 до 23 год. вечора.

«У Чернігівській області споживання саме в ці години зростає більш ніж у півтора рази. Тож якби споживачі у піковігодини самі зменшували своє споживання, це дуже позитивно позначилось би на роботі енергосистеми. І тоді на 90% введення графіків обмеження споживання електроенергії можна було б уникнути», - наголосили в обленерго.

У той же час, у Чернігівській ОВА закликали голів громад обмежити або взагалі вимкнути вуличне освітлення. А жителів області та бізнес економити електроенергію. 

"Час Чернігівський" писав про загрози опалювального сезону на Чернігівщині: Опалювальний сезон у Чернігові під загрозою?

Джерело: Чернігівобленерго, Чернігівська ОВА

Схожі новини

Вiдео

"Мисливець": як у 54 роки чоловік приїхав з Франції і пішки дістався Чернігова, щоб боронити місто від рашистів

Гру 09, 17:49

У Новгород-Сіверському районі тепер можна отримати документи, які посвідчують особу громадянина України - запрацювала ДМС

Гру 09, 15:15

Скільки дров заготовили і зберігають на складах лісгоспів Чернігівщини?

Гру 09, 13:22

У громаді на Чернігівщині безробітних організували плести сітки для ЗСУ

Гру 09, 12:16

Вiдео

Звернення до президента щодо відсторонення міського голови Чернігова підтримала лише одна фракція міськради

Гру 09, 11:13

Бізнес на Чернігівщині: експорт ще живий, повертають ПДВ, заблоковані податкові накладні

Гру 09, 10:18

Олімпійська чемпіонка Олена Костевич стала першою заступницею голови Чернігівського НОК: «Я бачу великий потенціал у розвитку спорту Чернігівщини»

Гру 09, 09:23

ТОП-переглядів