Ексміністр молоді та спорту демобілізувався із ЗСУ і згадав Чернігів

11 ЛИСТОПАДА 2024, 14:36

11206

Василенко Соломія

Дмитро Булатов з дружиною Ніною

Дмитро Булатов з дружиною Ніною

Волонтер, захисник, громадський активіст і колишній міністр молоді та спорту у Кабміні Арсенія Яценюка Дмитро Булатов повідомив, що йде з лав армії

«Перегортаю ще одну сторінку свого життя. Вдруге демобілізувався із лав ЗСУ. Більше року - АТО. Останні 2,5 роки – повномасштабне вторгнення. Вже триває адаптація до цивільного життя.

Під час служби в ЗСУ місто Щастя в Луганській області, Чернігів та Краматорськ стали для мене другим домом, а побратими – другою родиною за цей час. Для мене це була велика честь захищати Україну поруч з мужніми та кращими воїнами. 

Сьогодні сімейні обставини, моя кохана дружина Ніна Васильова та справжній дім потребують мене, як ніколи.

Сповідую принцип – або ти в армії, або все для армії. Продовжу підтримувати своїх близьких побратимів та посестер.

Venceremos!», - написав захисник

Допис Дмитро Булатов проілюстрував фото з дружиною. 

Як відомо, Дмитро одружений утретє. Від першого шлюбу з Ларисою Булатовою є двоє дітей. У грудні 2019 Булатов одружився з Ніною Васильовою. Вона обіймає посаду директора з комунікацій у ІТ-компанії EPAM Ukraine. 

У коментарях під постом дехто з користувачів висловили сумніви стосовно військової карʼєри Булатова. 

Побратим Сергій Бондарець, який відновлюється після поранення, публічно виступив на його захист:

- Я можу дуже багато розповісти про внесок Дмитра Сергійовича в нашу перемогу. Особливо можу розповісти про його внесок в звільнення Чернігівської області в 2022 році. Що стосується демобілізації, то в нашій державі є законні підстави для цього. В Сергійовича є певні причини для цього.

Дмитро Булатов

Дмитро Булатов

Авторка: Євгенія Замковська

"Час Чернігівський" писав про таке: Голова громади з Чернігівщини демобілізувався і повернувся на роботу

Схожі новини

Відключення електрики по Чернігівщині: графік на 30 грудня

30 ГРУДНЯ 2025, 00:45

Росіяни пошкодили великий енергообʼєкт: значна частина Чернігівщини без світла

29 ГРУДНЯ 2025, 22:54

Вiдео

На фронті 30 км тримало до 40 бійців: мінометник «Малиш» оборону, контрнаступ і ТЦК

29 ГРУДНЯ 2025, 21:39

"Шахед" спалив контору лісництва в центрі області: лишилось чотири стіни

29 ГРУДНЯ 2025, 20:00

Вiдео

Зупиняв ворога, щоб діти змогли жити: велика родина прийшла на вручення посмертної нагороди Героя

29 ГРУДНЯ 2025, 19:29

Загибель дитини в ДТП у Прилуках: апеляцію щодо запобіжного заходу поліцейській перенесли на наступний рік

29 ГРУДНЯ 2025, 17:16

Бойова частина ракети впала біля дому в Чернігівському районі

29 ГРУДНЯ 2025, 15:25

ТОП-переглядів