Дзюдо та стрільба: чернігівські спортсмени відзначились на міжнародних змаганнях

15 ЛИСТОПАДА 2023, 16:06

888

Представниці Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Федерація Комбат Дзю-Дзюцу України» в Чернігівській області завоювали 5 медалей: одну золоту, дві срібні та дві бронзові на чемпіонаті світу з Комбат Дзю-Дзюцу серед дорослих.

Так, Ангеліна Лисенко (вагова категорія 68 кг) виборола золото у розділі фулл-контакт, та бронзу у розділах клоз-контакт та граунд-контакт. Срібні медалі у розділах фулл-контакт та клоз-контакт у ваговій категорії до 62 кг здобула Юліана Лисенко. Підготував спортсменок тренер Микола Лисенко.

На змаганнях, які відбувались з 10 до 12 листопада у місті Даугавпілс (Латвійська Республіка) виборювали медалі представники 32 країн.

Дзюдоістки із Чернігівської області завоювали 5 медалей на чемпіонаті світу з Комбат Дзю-Дзюцу серед дорослих

Ще один спортсмен з Чернігівщини ­– вихованець ДЮСШ «Авангард» Дмитро Бобор – зайняв І місце на міжнародних змаганнях з кульової стрільби «Олімпійські надії» у вправі ПП-мікс (пневматичний пістолет 10 м, 30 пострілів).

Змагання проходили з 09 до 12 листопада у місті Нітра (Словацька Республіка).