Допомогти 1-й танковій Сіверській бригаді: у Чернігові провели благодійний Велодень-2023

29 ТРАВНЯ 2023, 17:46

1940

У Чернігові за підтримки Чернігівської ОВА та міської ради провели благодійний Велодень-2023. Головна мета – підтримати 1-шу танкову бригаду і зібрати кошти для потреб захисників. Серед учасників, як цивільні, так військові та представники силових структур. Учасники кажуть, що важливо постійно допомогати ЗСУ і демонструвати єдність народу.

"Так співпало, що сьогодні у мене звільнення і я використав це. Нам треба розуміти, що ми воюємо заради життя і це частина життя. Це триває під час війни", - каже Сергій, учасник благодійного Велодня-2023.

"Саме цим велозаїздом ми робимо свій внесок у справу перемоги. Допомагаємо армії, щоб наблизити нашу перемогу, яка обов’язково буде", - каже Сергій, учасник благодійного Велодня-2023.

"Важливість цього заходу полягає в тому що проводимо під гаслом «Здоров’я - крок до перемоги», проводимо збір коштів на мехбат танкової бригади, адже хлопці боронять нашу землю від окупанта. Задача показати що ми єдині , що підтримуємо зсу і всіма силами показуємо це і допомагаємо", - пояснює Андрій Шемець, керівник департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОВА.

Серед учасників Велодня-2023 було чимало людей старшого віку. Вони своїм прикладом показують молоді, що велоспорт немає вікових обмежень.

Допомогти 1-й танковій Сіверській бригаді: у Чернігові провели благодійний Велодень-2023

"Як тільки проходить зима, то кожного дня на роботу, на змагання, більше бачать на велосипеді. Мені подобається", - каже Дмитро, учасник благодійного Велодня-2023.

"Я перший раз подарувала собі велосипед на 50 років, зараз 53 катаюся. Це, по-перше, подивитися скільки людей катається і трохи задонатити танковій бригаді, і поспілкуватися", - каже Тетяна, учасниця благодійного Велодня-2023.

Взяти участь у благодійному Велодні приїхали і вихованці дитячої спортшколи. Велоспорт у юних чернігівців користується популярністю, а головне є вагомі успіхи.

"Велоспорт - тяжкий вид спорту, але користується популярністю серед молоді. Є вихованці Андрій Пономар - чемпіон Європи, Рубаненко Настя,  Лавренко Михайло - змагаються за рубежем", - розповів Євген Коржинський, тренер з велоспорту.

Дуже поспішали встигнути на старт благодійного Велодня гості зі Славутича. Хотіли теж показати не тільки свою любов до велоспорту, а й повагу і підтримку нашим воїнам.

"Для мене важлива участь, щоб підтримати нашу танкову бригаду, щоб задонатити і підтримати їх. Ми з дуже гарним настроєм. Слава героям! Україні Слава!", - розповіла Валентина, учасниця благодійного Велодня-2023 (місто Славутич).

"Славутич не такий великий, як Чернігів, але велоспільнота потужна і дружні по відношенню до екології, і катаємося навкруги", - каже Олександр, учасник благодійного Велодня-2023 (місто Славутич).

Загалом у благодійному Велодні взяло участь близько 400 учасників. Вони з гарним настроєм проїхалися по центральним вулицям міста.

"Час Чернігівський" писав про змагання: 

Схожі новини

Щоб святкувати золоте, треба 50 років кропиву разом покрутити

14 ЛИПНЯ 2026, 22:39

Інструктор автошколи з водіння збив 12-річну дитину на пішохідному переході: як іде суд

14 ЛИПНЯ 2026, 20:10

У педагогічний ліцей жодної дитини з Ніжина не візьмуть: що кажуть батьки та керівництво закладу

14 ЛИПНЯ 2026, 18:09

Лев прийняв свій останній бій на Запоріжжі: що відомо про захисника з Чернігівщини

14 ЛИПНЯ 2026, 17:17

Тіктокер Репіч розповів про наслідки скандалу через зовсім юну дівчину

14 ЛИПНЯ 2026, 15:59

Годинники Rado: Ceramica, Captain Cook і True як символ сучасної розкоші

14 ЛИПНЯ 2026, 15:28

Фото

Багатодітній родині переселенців міська рада придбала житло в селі: як облаштувалися

14 ЛИПНЯ 2026, 14:42

ТОП-переглядів