Доносив на співвітчизників: у білорусі блогер прикидався чернігівцем, аби провокувати своїх земляків на відвертість щодо війни в Україні

Січ 25, 12:06

1285

Доносив на співвітчизників: у білорусі блогер прикидався чернігівцем, аби провокувати своїх земляків на відвертість щодо війни в Україні

Фото із відкритих джерел

Силовики затримали жителя Дзержинська (Мінська область), який розповів проросійському блогеру, що стрілятиме у своїх, якщо його відправлять на війну до України. Про це повідомляється в одному із провладних телеграм-каналів, інформує білоруське опозиційне видання «Зеркало» (колишній TUT.by).

Його слова потрапили на відео, яке опублікував на YouTube білоруський блогер. Той представився жителем Чернігова, питав, чи підтримує чоловік війну в Україні, розпитував про роботу, ставив провокаційні питання. У тому числі для підтримки розмови блогер заявив, що «ябатьки тягнуть білорусь під російську окупацію».

У якийсь момент білорус з Дзержинська, відповідаючи на запитання, що він робитиме, якщо йому дадуть до рук автомат і скажуть йти воювати в Україну, заявив: «У своїх стрілятиму».

Згодом його затримали місцеві силовики і змусили записати відео з вибаченнями, де білорус говорить, що так би не вчинив.

«Може, я помилявся. На сьогоднішній день я не проти Лукашенка, бо якби не він, то у нас також війна була б», — сказав він.

У чому звинувачують чоловіка, не повідомляється.

"Час Чернігівський" писав про білорусь:

Схожі новини

Вiдео

У Чернігові помолилися за загиблих в Україні дітей

Чер 02, 21:25

Фото

Як Чернігів став прикладом для розробки фінської інструкції з будівництва та організації урбан-простору

Чер 02, 18:26

Вiдео

Чим страшні "модні" наркотики: як у Чернігові допомагають позбутись залежності

Чер 02, 16:44

Не ковбасами єдиними: у Куликівці виготовлятимуть суші

Чер 02, 14:16

У Прилуках живодер катував кота

Чер 02, 14:08

Вiдео

Франція підтримає включення культурних об’єктів Чернігівщини до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Чер 02, 11:05

У Чернігові затримали п’яного водія – спричинив одразу дві ДТП

Чер 02, 10:26

ТОП-переглядів