Доносив на співвітчизників: у білорусі блогер прикидався чернігівцем, аби провокувати своїх земляків на відвертість щодо війни в Україні

Січ 25, 12:06

917

Доносив на співвітчизників: у білорусі блогер прикидався чернігівцем, аби провокувати своїх земляків на відвертість щодо війни в Україні

Фото із відкритих джерел

Силовики затримали жителя Дзержинська (Мінська область), який розповів проросійському блогеру, що стрілятиме у своїх, якщо його відправлять на війну до України. Про це повідомляється в одному із провладних телеграм-каналів, інформує білоруське опозиційне видання «Зеркало» (колишній TUT.by).

Його слова потрапили на відео, яке опублікував на YouTube білоруський блогер. Той представився жителем Чернігова, питав, чи підтримує чоловік війну в Україні, розпитував про роботу, ставив провокаційні питання. У тому числі для підтримки розмови блогер заявив, що «ябатьки тягнуть білорусь під російську окупацію».

У якийсь момент білорус з Дзержинська, відповідаючи на запитання, що він робитиме, якщо йому дадуть до рук автомат і скажуть йти воювати в Україну, заявив: «У своїх стрілятиму».

Згодом його затримали місцеві силовики і змусили записати відео з вибаченнями, де білорус говорить, що так би не вчинив.

«Може, я помилявся. На сьогоднішній день я не проти Лукашенка, бо якби не він, то у нас також війна була б», — сказав він.

У чому звинувачують чоловіка, не повідомляється.

"Час Чернігівський" писав про білорусь:

Схожі новини

Вiдео

Є шанс врятувати Ялівщину від забудови: чи дослухається мерія Чернігова?

Лют 08, 23:37

Скільки мільйонерів у Чернігові?

Лют 08, 18:18

Майбутня педагогиня із Прилук вчинила спробу самогубства

Лют 08, 16:06

Четверо загинули, а Сергій вижив. Про мати-суддю, яка розшукує сина. Анонс «Вісник Ч» на 9 лютого

Лют 08, 15:25

Вiдео

Веломайстер Євгеній Плакса полагодив сотні велосипедів для медиків, волонтерів та соцпрацівників Чернігівщини

Лют 08, 14:35

Чилійський архітектор презентував концепцію відновлення Будинку культури в Іванівці

Лют 08, 13:51

Угоди тижня: новий міст через Десну та утримання доріг у Чернігові

Лют 08, 13:17

ТОП-переглядів