До війни проходив військові вишколи, був членом УНА-УНСО: на Чернігівщині поховали загиблого бійця

22 СЕРПНЯ 2024, 06:32

3136

Михуля Юрій

Олександр Буряк - загиблий боєць із Чернігівщини

Олександр Буряк - загиблий боєць із Чернігівщини

На Чернігівщині 21 серпня прощались із бійцем ЗСУ. Олександра Буряка поховали у Лосинівській громаді.


Молодший сержант Олександр Буряк народився 24 квітня 1996 року в селі Богданівка, Лосинівська громада. Закінчив середню школу в селі Перемога. Певний час працював помічником комбайнера. Далі здобував професію кухаря в Київському обласному вищому професійному училищі харчових технологій та ресторанного сервісу.

Проходив строкову службу. Далі долучився до організації УНА-УНСО, де періодично проходив військові вишколи. У перші дні повномасштабної війни долучився до оборонців України. Брав участь у звільненні Київщини від російських окупантів, у складі підрозділу ТрО боронив Донеччину. У серпні 2022 року Покровським міським головою був відзначений медаллю "За гідність і патріотизм". 

Під час перебування в одному з сіл Донеччини взяв під опіку місцевих підлітків - займався з ними футболом, боксом, влаштовував пікніки.

Загинув 11 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Попрощалися з воїном у Ніжині, поховали на малій батьківщині.

Прощання з Олександром Буряком у Лосинівській громаді

Прощання з Олександром Буряком у Лосинівській громаді

Прощання з Олександром Буряком у Лосинівській громаді

Джерело: Чернігівський ТЦК та СП, Лосинівська селищна рада

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Фото

"Ми не знаємо їхніх імен, але знаємо ціну подвигу": на Київщині поховали 12 невпізнаних захисників

12 ЧЕРВНЯ 2026, 14:53

Тепловий насос повітря-вода для будинку з реальними потребами у ВЕНКОН

12 ЧЕРВНЯ 2026, 14:04

Чоловік із чотирма дітьми переїхав до Чернігова: як родина підтримує блогерку після операцій

12 ЧЕРВНЯ 2026, 13:15

Нардеп наскаржився на санчастину Менської колонії

12 ЧЕРВНЯ 2026, 11:50

Не повернувся з бойового завдання: через рік рідні дізналися про загибель захисника

12 ЧЕРВНЯ 2026, 09:58

На Чернігівщині росіяни знову зруйнували школу, яку відновили після 2022-го

12 ЧЕРВНЯ 2026, 09:07

Вибух у Чернігівському районі: без світла частина громад і міста

11 ЧЕРВНЯ 2026, 20:03

ТОП-переглядів