До вчительки з Чернігова прийшли її учні розбирати завали розбомбленого будинку

07 СЕРПНЯ 2022, 11:36

1494

Мікрорайон Бобровиця у Чернігові нещадно обстрілювали. Будинок вчительки школи №23 Світлани Коханевич зруйнували рашисти. Родина Світлани дивом залишилася в живих.

"Бабуся, дідусь, батьки будували. Ми все життя прожили вкладачи в оселю і 15 березня страшна російська навала зруйнувала вщент і залишилися руїни. Так страшно", - розповідає Світлана Коханевич, постраждала чернігівка.

Учні вчительки дізналися про її трагедію. У соцмережах закликали усіх бажаючих зібратися. Разом з сусідами та волонтерами прийшли розбирати завали.

"Вона моя вчителька. Як дізналася шо треба допомогти приїхала. Я така ж сама, в такій ситуації - все згоріло до тла", - каже Євгенія, учениця Світлани Коханевич.

"Я знаю цю людину, бо вона мене вчила. Я її дуже поважаю і мені захотілося, хоча б краплинку доброго зробити. Мені є куди повертатися, а багатьом нема куди. Розбирати завали нелегко, та 2-3 годинки можна виділити", - каже Тетяна, учениця Світлани Коханевич.

"Якби люди тут не гуртувалися, всі б будинки стояли нерозібралні, до сих пір тут би були зарості, а так територія розібрана і власники будуватимуть і длянка буде підготовлена для цього", - впевнена Тетяна учениця Світлани Коханевич.

"Пропрацювавши 22 роки в школі педагогом і 15 у нашій школі №23, віддала роки на благо учнів і все повертається. Саша і Таня Тимошенко – мої учні організували допомогу мені і моїй родині", - каже Світлана Коханевич, постраждала чернігівка.

На допомогу до Світлани прийшли не тільки учні, а й шкільні колеги. Людей об’єднало бажання допомогти усім постраждалим .

"Потім працювала з нею у 23 школі і ось так і здружилися. Хочеться всім допомогти тому, що дуже важко Бобровиця і Новоселівка - це всі дорослі учні, яких вчив горе кожного ти сприймаєш у батьків і у них важко сприймаєш", - вважає Ольга Володимирівна, класна керівниця.

Загалом у мікрорайоні Бобровиці зруйновано і пошкоджено близько 700 будинків.

Читати також: Врятувати будинки до зими: як волонтери «Іскри Добра» відновлюють житло чернігівців

Схожі новини

Ведмедів і зубрів поки що не бачили, але є рисі, вовки та олені

23 ЛЮТОГО 2024, 15:46

Вiдео

«Тепло його рук я відчуваю досі», - Ірина Макуха з Прилук отримала нагороду свого загиблого чоловіка

23 ЛЮТОГО 2024, 15:39

Як фотоапарат, який вкрали росіяни, допоміг ідентифікувати окупантів

23 ЛЮТОГО 2024, 13:40

У Чернігівській ОВА розповіли як працюють для прозорості тендерів

23 ЛЮТОГО 2024, 12:45

Наталія квасить зеленки в 200-літровій дубовій бочці, що залишилась від батька. Кожен гриб чистить зубною щіткою

23 ЛЮТОГО 2024, 12:34

Чернігівці поширили фейк про військкомат: здебільшого постили чоловіки або ухилянти

23 ЛЮТОГО 2024, 11:36

Плюс троє суддів на Чернігівщині. Де побільшало слуг Феміди?

23 ЛЮТОГО 2024, 11:20

ТОП-переглядів