Десятки травмованих і загиблі: за півроку на Чернігівщині стало 65 аварій за участі мототехніки

08 ЛИПНЯ 2023, 11:49

794

З початку року на Чернігівщині понад 60 дтп за участі мотоциклістів. Десятки людей травмувалися. Є загиблі.  У весняно-літній період мототехніки традиційно стало більше на дорогах. Наприкінці червня сталася резонансна аварія у центрі Чернігова, в якій загинув водій мотоциклу.

"За 6 місяців у Чернігові і області сталося 65 ДТП за участі мототранспорту. З цього числа 51 особа травмувалася, 4 загинули. Найчастіші причини ДТП – це недотримання безпечної швидкості, порушення правил проїзду перехресть, недотримання дистанції, порушення правил маневрування", - пояснює Віталій Копистко, речник Патрульної поліції.

Віталій Копистко

Ігор – екзаменатор регіонального сервісного центру. Каже, недостатньо лише скласти іспити з керування будь-якою технікою, в тому числі і мотоциклом і отримати посвідчення. Байк швидкий, але в той же час і небезпечніший за авто. Тому потрібно бути більш захищеним і дуже обачним на дорозі, яка не прощає помилок.

"Слід обов’язково дотримуватися базових правил: шолом, додаткові засоби захисту, під час руху притримуватися швидкісного режиму, дотримуватися безпечних інтервалу і дистанції, не забувати про технічний стан, гальма, гума, щоб були в належному стані", - каже Ігор Пархоменко, екзаменатор РСЦ в Чернігівській області.

Ігор Пархоменко

Кількість охочих отримати водійське посвідчення на Чернігівщині має стійку тенденцію до зростання , як і транспорту на дорогах області. Тому в патрульній поліції вкотре нагадують усім учасникам дорожнього руху про дотримання правил, що зможе зберегти не одне людське життя.

"Час Чернігівський" писав про 

Схожі новини

Чернігівщина опинилася у чільній десятці регіонів за рівнем іпотечного кредитування

23 ЛЮТОГО 2024, 16:51

Ведмедів і зубрів поки що не бачили, але є рисі, вовки та олені

23 ЛЮТОГО 2024, 15:46

Вiдео

«Тепло його рук я відчуваю досі», - Ірина Макуха з Прилук отримала нагороду свого загиблого чоловіка

23 ЛЮТОГО 2024, 15:39

Як фотоапарат, який вкрали росіяни, допоміг ідентифікувати окупантів

23 ЛЮТОГО 2024, 13:40

У Чернігівській ОВА розповіли як працюють для прозорості тендерів

23 ЛЮТОГО 2024, 12:45

Наталія квасить зеленки в 200-літровій дубовій бочці, що залишилась від батька. Кожен гриб чистить зубною щіткою

23 ЛЮТОГО 2024, 12:34

Чернігівці поширили фейк про військкомат: здебільшого постили чоловіки або ухилянти

23 ЛЮТОГО 2024, 11:36

ТОП-переглядів