Депутату Прилуцької міськради оголосили про підозру: мова про мільйонні збитки

04 ЛИСТОПАДА 2023, 15:08

3264

Депутату Прилуцької міськради оголосили про підозру: мова про мільйонні збитки

Руслан Ніязов

Правоохоронці викрили депутата, який очолює комунальне підприємство у Прилуках, у забрудненні земель небезпечними відходами. Йому оголосили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Мова про ч.2 статті 239 Кримінального кодексу України - забруднення або псування земель) та частиною 2 статті 367 (службова недбалість.

Слідство встановило, що чиновник дозволив приватній фірмі вивозити небезпечні нафтовидобувні відходи, а саме понад 80 тонн бурового шламу на земельну ділянку площею 0,8 гектара місцевого сміттєзвалища.

Експертиза показала, що вміст нафтопродуктів у ґрунті перевищив гранично допустиму межу у 28 разів. Також фактично перевищили рівень вмісту металів. Екологічна шкода оцінюється у 32 мільйони гривень.

Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу, інформують у прокуратурі області.

Трьох осіб, які причетні до вивезення бурового шламу на сміттєзвалище раніше повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 239 КК України, щодо них завершується досудове розслідування, виконуються вимоги ст. 290 КПК України.

Хто цей депутат?

Телеграм-канал «Прилуки Особливі» повідомили, що мова йде про керівника КП «Послуга» Руслана Ніязова.

У приймальні підприємства нам підтвердили, Руслану Ніязову дійсно 3 листопада вручили підозру. Нині він відсутній на робочому місці.

Секретар розповіла, що він вранці ще був на роботі, займався справами.

- Розумієте, це сталося сьогодні (вручили підозру- ред.), ми ще нічого не знаємо, колектив розгублений. Звісно, будемо підключати юристів. Інших коментарів не буде.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерелапрокуратура Чернігівської області, Прилуки Особливі

"Час Чернігівський" писав про депутатів, про яких повідомляли правоохоронні органи: 

Схожі новини

У чернігівських лісах висадили кедри

23 ЧЕРВНЯ 2026, 21:28

Стріляв у полісменів: на Чернігівщині у чоловіка вилучили зброю та арбалет

23 ЧЕРВНЯ 2026, 18:35

Фото

У громаді шістьом родинам загиблих захисників передали державні нагороди

23 ЧЕРВНЯ 2026, 17:16

Сниться і просить, щоб знайшли: на Чернігівщині два місяці шукають Володимира Кедю

23 ЧЕРВНЯ 2026, 16:04

Фото

СБУ про підозру чиновнику Чернігівської міської ради: збитки більше мільйона

23 ЧЕРВНЯ 2026, 15:20

Інтерв’ю

Східний макрорегіон Укртелеком: масштабна розбудова оптики попри виклики війни

23 ЧЕРВНЯ 2026, 12:45

Військове містечко Лукашенка у 37 км від кордону з Чернігівщиною: перші подробиці

23 ЧЕРВНЯ 2026, 12:38

ТОП-переглядів