День шести двійок на Чернігівщині: скільки пар одружились в області

Лют 22, 20:09

660

День шести двійок на Чернігівщині: скільки пар одружились в області

Фото із відкритих джерел

22.02.2022 є єдиною дзеркальною датою в цьому році, цей день також відомий як - день шести двійок.

У нумерології число 2 уособлює гармонію, любов, дружбу, дипломатію та "золоту середину". Тому день 22.02.2022 корисно провести в оточенні близьких, спробувати відновити стосунки після сварки та знайти нових друзів. Всесвіт сприятиме планам за умови, якщо задуми добрі та чисті. Звісно, що весілля, зігране цього дня, ознаменує тривалі та міцні стосунки, вважають експерти-нумерологи.

У міжрегіональному управління Міністерства юстиції (знаходиться у місті Суми, охоплює також і Чернігівську область) розповіли про кількість шлюбів, які уклали 22 лютого.

«Сьогодні, як для вівторка, робота відділів державної реєстрації актів цивільного стану з видачі шлюбних документів напрочуд активна. Подібний попит цілком зрозумілий та очікуваний, адже не кожного місяця, або навіть року, можна обрати такий дійсно неповторний момент для створення родини.  Тому цього дня запланована кількість одружень збільшилась – зареєстровано понад 270 одружень. Зокрема на Чернігівщині укладено 83 шлюбні церемонії», - розповіла керівниця управління Ірина Свистун.

Що стосується Чернігова, то 22 лютого ж 11 пар одружилися у чернігівському РАЦСі, і ще чотири пари побралися в міському Палаці культури в рамках програми “Шлюб за добу”.

До речі, за лютий у Міському палаці культури подали документи на перевірку 20 пар, ще 28 - офіційно зареєстрували стосунки. Усі - українці.

Схожі новини

Вiдео

"Мисливець": як у 54 роки чоловік приїхав з Франції і пішки дістався Чернігова, щоб боронити місто від рашистів

Гру 09, 17:49

У Новгород-Сіверському районі тепер можна отримати документи, які посвідчують особу громадянина України - запрацювала ДМС

Гру 09, 15:15

Скільки дров заготовили і зберігають на складах лісгоспів Чернігівщини?

Гру 09, 13:22

У громаді на Чернігівщині безробітних організували плести сітки для ЗСУ

Гру 09, 12:16

Вiдео

Звернення до президента щодо відсторонення міського голови Чернігова підтримала лише одна фракція міськради

Гру 09, 11:13

Бізнес на Чернігівщині: експорт ще живий, повертають ПДВ, заблоковані податкові накладні

Гру 09, 10:18

Олімпійська чемпіонка Олена Костевич стала першою заступницею голови Чернігівського НОК: «Я бачу великий потенціал у розвитку спорту Чернігівщини»

Гру 09, 09:23

ТОП-переглядів