Данська компанія ROCKWOOL привезла в Чернігові ще одну партю генераторів: куди їх роздадуть

25 ЛИСТОПАДА 2022, 16:38

2785

Друга партія гуманітарної допомоги від данської компанії ROCKWOOL вже на Чернігівщині. Дві вантажівки з потужними генераторами сьогодні прибули до Чернігова.

— Ми розуміємо, наскільки важливо, особливо взимку, бути зі світлом та теплом. Тож намагаємося допомогти найнеобхіднішим. Сьогодні – це генератори, — зауважив керівник українського представництва компанії Сергій Курдюков. Також він повідомив, що до кінця року планується ще один вантаж з тентами та генераторами.

Як повідомлялося раніше, в середині листопада до області вже надходили генератори, тенти та сучасні каремати від ROCKWOOL.

— Гуманітарну допомогу ми вже перенаправили у громади з найбільш критичною ситуацією. Першочергово її отримали Пункти Незламності та медико-соціальної допомоги, інтернатні заклади. Також один потужний генератор поїхав у модульне містечко в Новому Бикові. Крім того, генераторами забезпечили казначейські органи Ніжина та Прилук, Чернігівський водоканал, — повідомив перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем та подякував данським партнерам за таку необхідну для області допомогу.

"Час Чернігівський" знімав відеосюжет про допомогу Чернігову від компанії ROCKOOL:  Зима буде складною: на Чернігівщину надійшло обладнання для пунктів обігріву.

Джерело: Чернігівська ОВА

Схожі новини

Вiдео

Два роки ефективно нищили ворога, - «Бакум» про бої на фронті, відзнаку і службу в ТЦК

27 ЛИСТОПАДА 2025, 20:11

Інтерв’ю

Капелан Антоній Панасенко: про душпастирство, благодійність і священників на війні

27 ЛИСТОПАДА 2025, 18:10

У Чернігові батьки учнів пішли до Брижинського скаржитися на освітній процес

27 ЛИСТОПАДА 2025, 17:26

Скільки на Чернігівщині боргів за комуналку

27 ЛИСТОПАДА 2025, 15:55

У столиці майже за мільярд відремонтують шляхопровід на Чернігівському напрямку

27 ЛИСТОПАДА 2025, 15:09

Суддю з Чернігова на рік відрядили до Києва - туди, де працює суддею її чоловік

27 ЛИСТОПАДА 2025, 13:30

Житель Чернігівщини вступив до армії рф і надзвонював місцевим із пропозиціями

27 ЛИСТОПАДА 2025, 12:04

ТОП-переглядів