Дали авто і зброю: ще 9 місцевих «шерифів» починають свою роботу на Чернігівщині

Чер 01, 18:21

1066

Попри війну реформування поліції триває. З нагоди 5-ї річниці проекту «Поліцейський офіцер громади» місцевим «шерифам» вручили службові автівки та сучасну зброю. Серед них кілька поліцейських з прикордонних громад. Анатолій Олійник з Корюківки. В поліції більше 15 років Днями приступає до роботи.    

"Є заява, я поїхав на любу заяву, відреагував, провів профілактику. Ось авто дастер", - каже Анатолій Олійник, Поліцейський офіцер громади (Корюківська громада).

В Ічні поліцейський офіцер вже працює 5 місяців. Каже, у війну люди стали більш законослухняніші, хоча роботи вистачає.

"В деяких ситуація навпаки погіршилася, деякі люди щось усвідомили зробили висновки, є люди, яким треба підказувати. Різні категорії, різне матеріальне становище, різні політичні погляди,  підхід до кожного різний", - Олександр Генці, поліцейський офіцер громади (Ічнянська громада).

У прикордонній Семенівській громаді теж небазаром працюватиме свій поліцейський офіцер. Машину для офіцера придбали за гроші громади. Залишилося купити меблі для поліцейської станції. Вирішили, що офіс буде подалі від кордону і обстрілів.

"Оскільки ми міська громада - у нас є сектор поліцейської діяльності , то цю поліцейську станцію створюємо у найбілшому селі Жадове. Буде півгромади обслуговувати. Очікуємо покращення взаємодії з місцевим населенням. Він буде в Жадовому. Буде оперативніше виїздити на виклики", - каже Сергій Деденко, голова Семенівської громади.

Наразі на Чернігівщині вже працює більше 30 поліцейських офіцерів. До кінця року їх стане більше 40.

"28 травня проекту 5 років. Але Чернігівщину планували у 21 році запустити, але ворог вніс корективи у плани. Пов’язано із бойовими задачами і втратами нацполіції", - каже Олександр Фацевич заступник голови Нацполіції України.

"Сьогодні 53 з 57 громад долучилися до цього проекту і далі рух триває. Я сьогодні хочу подякувати - всім головам громад, які у непростий час долучилися до цього проекту", - сказав В’ячеслав Чаус начальник Чернігівської ОВА.

Через війну процес реформування поліції на місцях дещо уповільнився, але він триватиме надалі, запевнили у Нацполіції України.

"Час Чернігівський" писав про поліцію: 

Схожі новини

Росіяни авіаційними ракетами підпалили сарай

Вер 22, 08:27

В Остерській громаді поховали бійця, який загинув у бою на Запоріжжі

Вер 22, 07:55

Михайло Харченко палив зілля і сам обгорів

Вер 21, 18:43

«Галс Агро» розповіла, чому вирішила попри війну запустити перший біометановий завод на Чернігівщині

Вер 21, 17:27

На День міста снайперська гвинтівка "Чернігів" вже працює на фронті

Вер 21, 15:07

Голова АРМА Олена Дума про облгази Фірташа: «Ми фіксуємо відсутність доходів до бюджету»

Вер 21, 14:31

Микола Супрун із Куликівщини віддав на ЗСУ власне авто

Вер 21, 13:26

ТОП-переглядів