Чому у Городнянський громаді - весільний бум?

Жов 12, 17:14

1944

Чому у Городнянський громаді - весільний бум?

Молодята Вадим і Євгенія Дриг

На Городнянщини весільний бум - утричі зросла кількість шлюбів, інформують у Городнянському відділі ДРАЦС, цитують установу у виданні «Новини Городнянщини».

Не було би щастя, та нещастя допомогло. Введення воєнного стану в країні дозволило більшості закоханих одружуватись одразу, без традиційного очікування у місяць від дати подання заяви.

Раніше подібним сервісом могли похвалитися хіба що у «Шлюбі за добу», однак така послуга була доступна далеко не скрізь. За даними Мінюсту «Шлюб за добу» в регіоні працював лише у трьох містах - Чернігові, Корюківці, Ніжині.

Тож, опцією швидкої реєстрації нині користуються 90% пар, однак є й такі, які ще місяць перевіряють свої почуття, зауважують у «Новинах Городнянщини».

-  У поточному році маємо справжній врожай на весілля. Попри загальне враження, що так одружуються переважно військові, маємо й чимало цивільних, які одружуються також одразу, у день подання заяви. Станом на 21 вересня одружились 113 пар, у минулому році на цю дату було зареєстровано всього 42 шлюби. Значно зменшилась й кількість розлучень — з початку року у нас зареєстровано всього п’ять подружніх пар, які вирішили розірвати шлюб, — зазначила начальниця Городнянського відділу ДРАЦС Оксана Полегенько.

Трохи збільшилась цьогоріч і народжуваність. Народилось 51 немовля проти 43 за такий період у минулому році. Хлопчиків – 25, а дівчаток – на одну більше.

Молодята Вадим і Євгенія Дриг також вирішили одружитись одразу - на фото.

"Час Чернігівський" повідомляв про весілля зірок-спортсменів: мати чернігівського біатлоніста Сергія Семенова 32 години добиралася на його весілля.

Схожі новини

Вiдео

Є шанс врятувати Ялівщину від забудови: чи дослухається мерія Чернігова?

Лют 08, 23:37

Скільки мільйонерів у Чернігові?

Лют 08, 18:18

Майбутня педагогиня із Прилук вчинила спробу самогубства

Лют 08, 16:06

Четверо загинули, а Сергій вижив. Про мати-суддю, яка розшукує сина. Анонс «Вісник Ч» на 9 лютого

Лют 08, 15:25

Вiдео

Веломайстер Євгеній Плакса полагодив сотні велосипедів для медиків, волонтерів та соцпрацівників Чернігівщини

Лют 08, 14:35

Чилійський архітектор презентував концепцію відновлення Будинку культури в Іванівці

Лют 08, 13:51

Угоди тижня: новий міст через Десну та утримання доріг у Чернігові

Лют 08, 13:17

ТОП-переглядів