Читачі запитують: як розподіляється державна гуманітарка у Талалаївській громаді

Тра 17, 10:20

2149

Читачі запитують: як розподіляється державна гуманітарка у Талалаївській громаді

Фото із відкритих джерел

Незвичний лист на звичну тему надійшов до нас у редакцію із Талалаївки. Враховуючи актуальність, зауважимо - запитання про розподіл та надання гуманітарної допомоги нині хвилюють чи не кожну чернігівську громаду, часто надходять вони і до нас.

Тож, врахувавши резонанс і актуальність, ми адресували талалаївський лист керівництву громади. Що з того вийшло - ви зараз дізнаєтеся. 

Цитуємо читацьке звернення без правок.

“Доброго дня пишуть вам із смт. Талалаївка Чернігівської обл, Прилуцького району. До нас приїхала допомога але якось несправедливо бо в нас і бойових дій не було.. Але ще є інша проблема в сусідніх селах Срібне, Бережівка і також на Сумщині дають кожній людині а в нас тільки 1 пакет на родину. А остачу по домах верховно командувачя заберуть вже раз таке було. Підскажіть куди писати щоб дізнатися правду…”

За словами заступника голови Талалаївської селищної ради і керівника гуманітарного штабу громади Миколи Сердюка, дійсно чимало жителів цікавляться розподілом державної гуманітарної допомоги.

На всі закиди у нецільовому використанні, у селищній раді відповідають виважено: враховуючи той факт, що це саме - допомога ДЕРЖАВНА, так просто її ніхто і нікуди до себе додому забрати не може. Видачу гуманітарних пакунків ретельно перевіряють і здійснюють виключно під особистий підпис кожного, хто отримав.

Цей процес реалізується у кілька етапів. Допомогу найперше отримали соціально вразливі категорії населення та зареєстровані переселенці.

Тому у нас спочатку отримали по пакету на кожне домогосподарство. Потім - пільговим категоріям громадян, це такі як - учасники бойових дій, ліквідатори аварії на ЧАЕС, члени родин загиблих захисників, захисниць України, родини мобілізованих, ветерани війни, багатодітні сім’ї, малозабезпечені сім’ї, інваліди І групи, сім’ї, які виховують дітей-інвалідів. Це був перший етап по роздачі гуманітарної допомоги. Потім було засідання штабу у неділю і продовжуємо роздавати. Тепер перелік тих, хто буде отримувати із завтрашнього дня (розмова відбулася 16 травня - ред.) - це роздача пакетів інвалідам ІІ та ІІІ групи, а також додатково по продуктовому набору отримає кожне домогосподарство, в якому проживає троє і більше людей, - коментує Микола Сердюк.  

Після цього пакунки з гуманітарною допомогою отримають і решта жителів громади. У селищній раді кажуть - усі пакети будуть роздані.

Ми звітуємо за кожен пакет. Ніхто і нічого собі не залишить, - зауважує Микола Петрович. 

Аби, отримати інформацію про черговий гуманітарний транш - потрібно звертатися на сайт громади, ось, наприклад, протокол, де звітується про видачу станом на 15 травня понад 4 тисяч продуктових наборів.

Окрім того, повний і детальний перелік хто і коли зможе отримати свої продуктові набори за місцем проживання - вивішують і на сторінці громади у соцмережах.

Схожі новини

Мера Чернігова не пустили закордон: версії та коментарі

Лип 03, 22:42

Вiдео

Чернігівщина та Іль-де-Франс - що спільного?

Лип 03, 19:43

У Чернігові влада пропонує людям, які втратили житло, кімнати у гуртожитках

Лип 03, 17:41

Глиняний Патрон «пішов з молотка»

Лип 03, 16:19

Скільки на Чернігівщині об’єктів зазнали уражень від російської армії?

Лип 03, 13:44

Вiдео

Роботи вистачить усім: мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали

Лип 03, 11:10

Тікаючи з Чернігівщини, росіяни ховали гранати в сухпайках

Лип 03, 09:18

ТОП-переглядів