Чи повернуться бойові дії до Чернігова - думка біоенергетика

16 СЕРПНЯ 2022, 10:02

1985

Чи повернуться бойові дії до Чернігова - думка біоенергетика

Ольга Лупеко

Не лише очільника Чернігова цікавить окультна тематика. Любов до містики час від час виявляють й інші знаменитості, та навіть деякі видання.

Чернігівська газета «Весть» разом з біоенергетиком Ольгою Лупеко вирішили перевірити на біолокаційних рамках чи повернуться воєнні дії до Чернігова. 

64-річна чернігівка зізнається - курси з біоенергетики пройшла давно, ще у 2002-му році.

— Що буде війна, я знала давно. Мені рамки вказали (біолокаційні рамки. — Авт.), — розповідає 64-річна Ольга Лупеко. Живе в напівзруйнованому будинку на Любецькій, 34 у Чернігові. — Рамки показали, що 24-го почнеться, а 22-го закінчиться. Щоправда, місяця не знаю, — каже Ольга і веде далі у двір. На імпровізованій кухні ще стоїть посуд, поряд — купка дров. — Я запасла дрова з осені, порубала і склала. Зробила дворовий туалет на вулиці. Коли були воєнні дії, готували тут для себе і волонтерам. Їли равіолі з каракатицею. Світла ж не було в місті, ресторан нам безкоштовно віддав, щоб не пропало. Коли летіли ракети, я стояла на порозі, курила. Гуркіт страшенний. Піднімаю голову вгору, одна труба полетіла вправо, друга — вліво. Мене відкинуло, собаку Лео прибило до землі. З одного боку горить баня, з іншого — дим, потрапило в будинок на Чорновола. Це було в березні.

У її дім теж влучили - 13 березня. Чи «попереджували» про це рамки свою господиню - журналістка не розпитала. Біоенергетичне приладдя - це дві залізні палки з ручками, зігнуті буквою Г.

— Щоб знайти відповідь на питання, яке хвилює, треба зосередитися, узяти рамки в руки і про себе промовляти його. Питання потрібно чітко сформулювати. І якщо рамки схрестяться, означає «так», якщо розійдуться в різні боки – «ні».

— Запитайте: чи повернуться воєнні дії в Чернігів?

Ольга тихенько щось нашіптує. Рамки розходяться.

— Показує — ні.

— У Чернігові буде тихо?

Ольга знову зосереджується на рамках. На декілька хвилин вони замовкають і не рухаються.

— Мовчать. Можливо, неправильно поставили питання, — уточнює жінка.

Ольга починає знову щось нашіптувати. Рамки розходяться.

— Так? — запитуємо. Жінка мовчить.

У мережі біолокаційні рамки коштують від 50 до 175 грн.

Столичний астролог Дмитро Уранус, його часто в якості експерта запрошують у студію ТСН, переконаний: загрози з боку білорусі для Чернігові лишаються. Щоправда, у вигляді повітряних атак, ударів. А от пряме вторгнення - тут рівень загроз невеликий.

На думку Урануса, восени 2022-го рф, швидше за все, запросить переговори і запропонує якісь мирні угоди.

"Але на це не варто йти, інакше через 9-10 років почнеться нова війна з росією, ще страшніша і руйнівна, і війна 2022 року виявиться просто розвідкою боєм. Довгостроковий прогноз показує, що якщо не довести цю війну до кінця, до поразки росії, до падіння путінської влади, якщо цей конфлікт буде заморожено, якщо не буде повернуто всі захоплені території, то Україна перестане існувати протягом 10 років через нову війну", - сказав він.

Тренд до містицизму набирає обертів не лише в Україні. Так, відомий факт, що Нацбанк Румунії взяв на роботу в якості фахівця відділу техобслуговування астролога - Габріелу Діму. У багатьох азіатських банках не дивина мати в штаті власного фахівця фен-шуй.

Читати також: Імператор ворожок: замість соцзамірів чернігівський мер користується послугами… тарологів?

Схожі новини

Препарат чернігівських науковців підкорює Австрію

15 КВІТНЯ 2024, 09:46

Автівка підірвалась на міні у прикордонні Чернігівщини

15 КВІТНЯ 2024, 08:48

Менше обстрілів, більше ворожих дронів: ситуація у прикордонні Чернігівщини

15 КВІТНЯ 2024, 08:19

Загинули на фронті: на Чернігівщині поховали трьох бійців ЗСУ

14 КВІТНЯ 2024, 21:37

За держзраду суд дав пастуху п’ятнадцять років

14 КВІТНЯ 2024, 19:58

Виконують пісні на замовлення, гроші йдуть на авто для військових

14 КВІТНЯ 2024, 18:33

У молодої родини горів відремонтований будинок

14 КВІТНЯ 2024, 17:29

ТОП-переглядів