Імператор ворожок: замість соцзамірів чернігівський мер користується послугами… тарологів?

Лип 28, 10:15

960

Ворожка Оксенія та Владислав Атрошенко

В чернігівських соцмережах спливло вельми неоднозначне відео - як невідома ворожка робить розклад у картах таро на майбутнє чернігівського очільника. В арсеналі - увесь набір персонажів сценарію середньої руки: загадкові злі заздрісники, добрий «імператор», багатостраждальний Чернігів, «неочікувана» осінь і, звісно, багато-багато грошей.

Забігаючи наперед, прогноз «фахівчині» точний на рівні підкидання монетки - 50 на 50.

Сюжет 4-хвилинного відео наступний: чернігівському очільнику заважають заздрісники, які не дають йому допомоги для міста.

«Хоча гроші є і їх багато», - зауважує невідома ворожка на відео.

«Допомогою» у розкладі служить карта таро Десятка кубків. Сам Атрошенко - карта «Імператор». За словами ворожки, його становище комусь «ну дуже не подобається». Тим, хто «хоче жити красиво».

Ця теза викликала сміх у чернігівців, які коментували допис.

«Таро-прогноз» резюмує - зла чернігівському очільнику бажають саме заздрісники із Десятки кубків (карта таро), тож, це все потрібно «випалювати каленим залізом», оскільки «йде осінь та зима» (неочікувано).

Історія з ворожками для очільника міста - далеко не нова тема. Торік юрист та активіст Олександр Гашпар писав про любов до забобонів та містики Атрошенка. Мовляв, він має персонального таролога, з якою консультується з різних питань.

«Знайомтесь: гадалка - таролог Оксенія. В миру Ровник Оксана Михайлівна. За непідтвердженою інформацією - особиста гадалка чернігівського міського голови, за підтвердженою інформацією - помічниця депутатки Чернігівської міської ради.

З антуражу її робочого кабінету на світлинах, чесно кажучи, не зрозуміло кому вона служить: Богу чи Мамоні. Адже дивно бачити гадалку за столом, вкритим грошима і грошовими жабами, одночасно в оточенні православних ікон і карт таро. Адже в Біблії однозначно сказано, що Господу огидні ті, хто ворожить, або кидає жеребом, або заговорює, або волхвує, або нашіптує, або викликає духів, або віщує, або розпитує мерців і для них заготовлене окреме озеро з вогнем і сірою.

Але те, чим вона займається вдома, це її особиста справа, на відміну від справи, якою вона займається в статусі ФОПа Ровник Оксани Михайлівни, яка, не маючи ані відповідної освіти, ані ліцензії, надає освітні послуги з iнтелектуального розвитку дiтей містa Чернiгова в дитячих садочках … (сподіваюсь вона не вчить там дітей магії і ворожінню)...» - написав Олександр Гашпар рік тому на власній сторінці у фейсбуці.

Читати також: Справжня причина "за" і "проти" скасування “сухого закону” на Чернігівщині

 

Схожі новини

Герой невидимого фронту або як ріпкинець Микола Джола в окупації молоко возив людям

Сер 07, 19:58

Не можна звикнути до загибелі колег: водій Чернігівобленерго про роботу під ворожими обстрілами

Сер 07, 17:51

Найвродливіший полісмен України вже не вільний

Сер 07, 15:56

Як живе Любецька громада нині?

Сер 07, 13:11

Бельгійське абатство пожертвувало €10 тис на відновлення шкіл Чернігова

Сер 07, 12:48

Вiдео

До вчительки з Чернігова прийшли її учні розбирати завали розбомбленого будинку

Сер 07, 11:36

Менська лікарня — з новим УЗД-апаратом вартістю майже мільйон гривень

Сер 07, 10:26

ТОП-переглядів