«Чернігівводоканал» закупив 10 тисяч пачок вершкового масла

23 ТРАВНЯ 2024, 12:42

15275

КП «Чернігівводоканал» закупив 10 тисяч пачок вершкового масла

КП «Чернігівводоканал» закупив 10 тисяч пачок вершкового масла

Комунальне підприємство Чернігівської міської ради «Чернігівводоканал» купує масло в пачках по 200 грамів. Так, у травні комунгосп закупив 10 тисяч пачок вершкового масла на суму 592,8 тисяч гривень. Виходячи з тендерних вимог, у перерахунку на кілограми працівники водоканалу з’їдять 250 кілограмів якісного вершкового масла.

Очікувана вартість продукції, яку виставляли на торги складала 630 тисяч гривень. В тендерних умовах зазначалося, що фасування масла вершкового – у пачках не менше 200 грамів. Товар не повинен містити ГМО, а саме вершкове масло має мати жирність не менше 73%.

КП «Чернігівводоканал» закупив 10 тисяч пачок вершкового масла

Тендер відбувся з одним учасником. Його переможцем стало приватне акціонерне товариство «Юрія», яке готове постачати продукцію за 592,8 тисяч гривень. Відтак, варість однієї пачки склала 59,28 гривень. 

КП «Чернігівводоканал» закупило 10 тисяч пачок вершкового масла

Ціна 200-грамової пачки в одному із супермаркетів

ПРАТ «Юрія» є правонаступником черкаського міського молокозаводу, збудованого в грудні 1964 року на основі державної власності з проєктною потужністю 25 тонн переробки сировини в зміну. Нині підприємство має торгову марку «Волошкове поле». 

* * *

На підприємстві прокоментували, навіщо їм масло. Воно має видаватись працівникам, які виконують роботи в шкідливих умовах.

"Відповідно до норм законодавства, працівникам, які виконують роботи в шкідливих умовах, передбачено видачу молока, або молокозамінних продуктів. Оскільки еквівалент масла до молока - це менший обсяг продукту та більші терміни його зберігання, та категорія працівників, що працює в шкідливих умовах, отримує масло. Закупівля робиться один раз на декілька місяців (відповідно до терміну зберігання продукту). Видача масла передбачена колективним договором для строго визначених категорій працівників.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

Чернігів без чотирьох маршрутів, «Вчитель року», спортивні здобутки: дайджест новин тижня

16 ЛЮТОГО 2026, 21:44

Вийшов під заставу після підпалу авто у Києві: і повторно зробив це в Чернігові

16 ЛЮТОГО 2026, 19:36

Вiдео

«Вдень - на акумуляторах, ввечері – на генераторі», - прийомна родина завдяки британцям зі світлом

16 ЛЮТОГО 2026, 18:29

Смілянський пояснив, чому на півночі Чернігівщини у поштових відділеннях торгують ковбасою

16 ЛЮТОГО 2026, 17:16

ЗСУ зачистили Прилуки, а за 90 км від чернігівського кордону дрони знеструмили частину Брянщини

16 ЛЮТОГО 2026, 16:08

Кримінальний авторитет, який організував у Ніжині підпільне казино, знову в кайданках — через "хуліганку"

16 ЛЮТОГО 2026, 14:33

Спецпроект

Чотири маршрути у Чернігові залишаться без перевізника: хто винен і що робити?

16 ЛЮТОГО 2026, 13:54

ТОП-переглядів