Чернігівський університет відроджує спортивні традиції: волейбольна та футбольна команди досягнули великих успіхів

Чер 23, 11:06

1468

Чернігівський університет відроджує спортивні традиції: волейбольна та футбольна команди досягнули великих успіхів

Під час зустрічі з ОВА

Вперше за часів незалежності університетська футбольна команда з Чернігова була представлена на літній Універсіаді і з першого ж разу стала її призером. Срібні нагороди здобули студенти Національного університету Чернігівський колегіум. У фіналі мінімально поступилися господарям з Чернівців.  І тренери і футболісти, кажуть, що вдалося досягнути успіху, але всі видатні перемоги ще попереду.  

"Приємно працювати з молоддю. Завдяки студентам пройшли відбір 3 гри, попали в фінал. Нажаль, у фіналі не скалося. Хлопці розуміють, що у фіналі були сильніші і на наступний рік виступимо гарніше", - розповів Ігор Григорьєв, тренер футбольної команди НУЧК.

Ігор Григорьєв

"Чернігівський університет вперше крокує універсіадою. Це великий крок. Дякую всім, хто допоміг нам. Ми грали у фіналі і ми повині були займати перше місце і, думаю, другий раз візьмемо своє", - каже Андрій Порохня, капітан футбольної команди НУЧК.

Андрій Порохня

Крім того, бронзові медалі Універсіади виграла волейбольна команда чернігівського університету. А також за підсумками сезону виборола путівку до волейбольної суперліги України, а точніше повернулася туди, де виступала раніше.

"Сезон провели добре, стали срібними призерами. Давно "Буревісник" не здобував медалі. Повертаємося у суперлігу. Зробили професійну лігу. Будемо розвиватися. Будемо іти далі", - каже Роман Носко, тренер волейбольної команди НУЧК.

Роман Носко

"Сезон був прогресивним. Усі піднялися на рівень-два на наступний сезон, більше шансів вдосконалистися. Тільки зростати, тільки вперед", - каже Віктор Цирулік, ращий гравець волейбольної команди НУЧК.

Віктор Цирулік

Студентські успіхи відзначили в обласній військовій адміністрації та запросили повним складом спортменів, тренерів та керівництво університету.

"Хочу подякувати спортсменам в непростий для країни час, більше всупереч, ніж завдяки, враховуючи те, що робить ворог  і скільки знищив спортивних об’єктів, виборюють потрібні перемоги", - каже В’ячеслав Чаус, начальник чернігівської ОВА.

"Я хотів би подкувти вам за підтримку закладу і програму підтримки, наші студенти користуються цією програмою", - сказав Олег Шеремет, ректор НУЧК.

Чернігівський університет має давні спортивні традиції і зараз відроджує їх. Як бачимо доволі успішно.

"Час Чернігівський" писав про 

Схожі новини

Вдвох були на бойовому завданні: на Чернігівщині прощались із братами, які загинули в один день

Гру 03, 09:46

ЗМІ повідомляють про вороже ДРГ, яке напало на бліндаж прикордонників на Чернігівщині

Гру 03, 09:08

Ворог обстріляв три громади на Чернігівщині: є поранені та пожежі

Гру 03, 08:42

Цуцики, обзели і пучки: в яку ціну відходи деревини для людей

Гру 02, 21:43

Під Марʼїнкою загинув батько трьох дітей, уродженець Новгород-Сіверської громади

Гру 02, 18:59

Фотографував військомат та блокпости: суд дав 7 років студенту із Чернігівщини

Гру 02, 17:12

Де можна придбати чернігівську новорічну ялинку?

Гру 02, 16:17

ТОП-переглядів