Чернігівські виробники електротранспорту планують вийти на європейський ринок

Жов 31, 18:37

3063

Це одна з новинок чернігівського підприємства Bike Boх – електровелосипед «Сіті». На ньому можна не тільки ганяти вулицями міста, а перевозити невеликі вантажі. А ще такий електротранспорт можна легко перетворити на потужний повербанк на колесах і тривалий час використовувати у якості джерела енергії.

"Він має дві з’ємні батареї і використовує для руху, можна ставити додаткову батарею, з інвертором, додоатково оснащуватися сонячними панелями. Вони зараз в походному стані. Якщо переїздити - то в бомбосховищі чи домоволодіннях - панелі розкладаються. Ємність додаткової батареї – 1 квт можна запитати освітлення зв'язок, телефони, якщо дуже необхідно болгарку, комп’ютер", - розподвідає Олександр Литвин керівник підприємства Bike Box.

Підприємство виробляє широку лінійку швидкисних спортивних електровелосипедів, а також вантажних з запасом ходу до 150 кілометрів. Перевага такого транспорту – витрати, які буквально копійчані.

"Один кілометр у нас приблизно 20 коп обходиться на електричному транспорту. В рази дешевше, ніж інші. А індивідувальні транспортні засоби – це мобільнсть. У нас лінійка бокстраки вантажі до 250 кг 150 кілометрів 45 км год в залежності від потужності мотора", - каже Олександр Литвин.

Зараз у світі тренд на екологічний електротранспорт. І чернігівці попри війну і складну енергетичну ситуацію, все ж намагаються розвиватися, аби в недалекому майбутньому вийти на європейський ринок.

Наразі українська продукція проходить відповідну сертифікацію. А враховуючи високу якість в поєднанні з невисокою ціною, то має всі шанси знайти свого покупця.

"Час Чернігівський" знімав відео про відновлення підприємства, яке зруйнували росіяни: Український характер: у Чернігові відновили з попелу зруйнований ворогом завод «Ютекс Україна».

Схожі новини

На Чернігівщині полювання заборонене в лісі. А під водою — ні

Вер 28, 20:56

Інтерв’ю

НАШІ ЛЮДИ: про освіту в Чернігівській області розповідає Тетяна Ясочко

Вер 28, 18:06

Ексголові Нової Басані Володимиру Левченку суд дав п’ять років тюрми

Вер 28, 17:08

Нові подробиці скандалу у Чернігові: батьки учнів підозрюють вчителя у розбещенні дітей

Вер 28, 14:55

Фото

У Ніжині прощались із 21-річним лейтенантом Костянтином Ковтуном

Вер 28, 13:44

Матеріали по заступнику «Чернігівводоканалу» Вовку невдовзі передадуть до суду

Вер 28, 12:23

Вiдео

За наполяганням депутатів «Рідного дому» питання охоронних зон Ялівщини знову відклали

Вер 28, 11:31

ТОП-переглядів