Чернігівські виробники електротранспорту планують вийти на європейський ринок

31 ЖОВТНЯ 2022, 18:37

3394

Це одна з новинок чернігівського підприємства Bike Boх – електровелосипед «Сіті». На ньому можна не тільки ганяти вулицями міста, а перевозити невеликі вантажі. А ще такий електротранспорт можна легко перетворити на потужний повербанк на колесах і тривалий час використовувати у якості джерела енергії.

"Він має дві з’ємні батареї і використовує для руху, можна ставити додаткову батарею, з інвертором, додоатково оснащуватися сонячними панелями. Вони зараз в походному стані. Якщо переїздити - то в бомбосховищі чи домоволодіннях - панелі розкладаються. Ємність додаткової батареї – 1 квт можна запитати освітлення зв'язок, телефони, якщо дуже необхідно болгарку, комп’ютер", - розподвідає Олександр Литвин керівник підприємства Bike Box.

Підприємство виробляє широку лінійку швидкисних спортивних електровелосипедів, а також вантажних з запасом ходу до 150 кілометрів. Перевага такого транспорту – витрати, які буквально копійчані.

"Один кілометр у нас приблизно 20 коп обходиться на електричному транспорту. В рази дешевше, ніж інші. А індивідувальні транспортні засоби – це мобільнсть. У нас лінійка бокстраки вантажі до 250 кг 150 кілометрів 45 км год в залежності від потужності мотора", - каже Олександр Литвин.

Зараз у світі тренд на екологічний електротранспорт. І чернігівці попри війну і складну енергетичну ситуацію, все ж намагаються розвиватися, аби в недалекому майбутньому вийти на європейський ринок.

Наразі українська продукція проходить відповідну сертифікацію. А враховуючи високу якість в поєднанні з невисокою ціною, то має всі шанси знайти свого покупця.

"Час Чернігівський" знімав відео про відновлення підприємства, яке зруйнували росіяни: Український характер: у Чернігові відновили з попелу зруйнований ворогом завод «Ютекс Україна».

Схожі новини

Допомога підрозділу, який воює на найгарячішому напрямку

27 ЛЮТОГО 2024, 22:09

Помер після поранення у бою: у громаді на Чернігівщині попрощались із бійцем ЗСУ

27 ЛЮТОГО 2024, 20:34

Інтерв’ю

На Чернігівщині волонтери при храмі роблять грілки для військових … із тирси

27 ЛЮТОГО 2024, 19:33

Вiдео

На Чернігівщині діють центри захисту від домашнього насильства: як це працює?

27 ЛЮТОГО 2024, 18:31

Фото

Культове американське видання The NewYorker зняло документалку про чернігівську тіктокерку

27 ЛЮТОГО 2024, 17:20

Попався вдруге: на хабарі затримали високопосадовця із Чернігова

27 ЛЮТОГО 2024, 16:56

На Чернігівщині значно поменшало вагітних. Чому?

27 ЛЮТОГО 2024, 16:21

ТОП-переглядів