Чернігівські виробники електротранспорту планують вийти на європейський ринок

Жов 31, 18:37

1395

Це одна з новинок чернігівського підприємства Bike Boх – електровелосипед «Сіті». На ньому можна не тільки ганяти вулицями міста, а перевозити невеликі вантажі. А ще такий електротранспорт можна легко перетворити на потужний повербанк на колесах і тривалий час використовувати у якості джерела енергії.

"Він має дві з’ємні батареї і використовує для руху, можна ставити додаткову батарею, з інвертором, додоатково оснащуватися сонячними панелями. Вони зараз в походному стані. Якщо переїздити - то в бомбосховищі чи домоволодіннях - панелі розкладаються. Ємність додаткової батареї – 1 квт можна запитати освітлення зв'язок, телефони, якщо дуже необхідно болгарку, комп’ютер", - розподвідає Олександр Литвин керівник підприємства Bike Box.

Підприємство виробляє широку лінійку швидкисних спортивних електровелосипедів, а також вантажних з запасом ходу до 150 кілометрів. Перевага такого транспорту – витрати, які буквально копійчані.

"Один кілометр у нас приблизно 20 коп обходиться на електричному транспорту. В рази дешевше, ніж інші. А індивідувальні транспортні засоби – це мобільнсть. У нас лінійка бокстраки вантажі до 250 кг 150 кілометрів 45 км год в залежності від потужності мотора", - каже Олександр Литвин.

Зараз у світі тренд на екологічний електротранспорт. І чернігівці попри війну і складну енергетичну ситуацію, все ж намагаються розвиватися, аби в недалекому майбутньому вийти на європейський ринок.

Наразі українська продукція проходить відповідну сертифікацію. А враховуючи високу якість в поєднанні з невисокою ціною, то має всі шанси знайти свого покупця.

"Час Чернігівський" знімав відео про відновлення підприємства, яке зруйнували росіяни: Український характер: у Чернігові відновили з попелу зруйнований ворогом завод «Ютекс Україна».

Схожі новини

Вiдео

"Мисливець": як у 54 роки чоловік приїхав з Франції і пішки дістався Чернігова, щоб боронити місто від рашистів

Гру 09, 17:49

У Новгород-Сіверському районі тепер можна отримати документи, які посвідчують особу громадянина України - запрацювала ДМС

Гру 09, 15:15

Скільки дров заготовили і зберігають на складах лісгоспів Чернігівщини?

Гру 09, 13:22

У громаді на Чернігівщині безробітних організували плести сітки для ЗСУ

Гру 09, 12:16

Вiдео

Звернення до президента щодо відсторонення міського голови Чернігова підтримала лише одна фракція міськради

Гру 09, 11:13

Бізнес на Чернігівщині: експорт ще живий, повертають ПДВ, заблоковані податкові накладні

Гру 09, 10:18

Олімпійська чемпіонка Олена Костевич стала першою заступницею голови Чернігівського НОК: «Я бачу великий потенціал у розвитку спорту Чернігівщини»

Гру 09, 09:23

ТОП-переглядів