Чернігівські ветерани на День прапора здобули два золота у США

25 СЕРПНЯ 2022, 09:32

2284

Українська збірна у частині її чернігівського складу здобула дві медалі на чемпіонаті ветеранів Warrior Games в Орландо (штат Флорида, США).

23 серпня чернігівські ветерани у змаганнях з пауєрліфтингу (жим лежачи) у ваговій категорії здобули цілих дві золоті медалі, повідомив з власної сторінки у соцмережах Сергій Довбиш, голова Чернігівського осередку ГО «Федерація спорту ветеранів війни».

Чернігівські ветерани на День прапора здобули два золота у США

Так, у категорії до 72 кг чемпіоном став Владислав Шатіло с результатом 137 кг та у ваговій категорії до 88 кг чемпіоном став Олександр Гавриленко з результатом 173 кг.

Чернігівські ветерани на День прапора здобули два золота у США

Сергій Довбиш емоційно пише у фейсбуці:

- Пишаємося нашими ЧЕМПІОНАМИ. З Днем Незалежності України!

Важкоатлет Олександр Гавриленко так коментує враження від змагань 23 серпня:

- Сьогодні ми принесли Україні багато медалей, дуже багато. Інакше ми просто не могли, кожен виклався на всі 101%, адже ці медалі ми присвячуємо нашим захисникам і захисницям, котрі зараз боронять країну та тим, котрі захищають нас з небес. А ще був День Прапора, тож ми були максимально мотивовані!

Команда чернігівських ветеранів вже не вперше бере участь у "Іграх Воїнів". Торік через загрозу пандемії чемпіонат скасували, ветерани змагались у різних дисциплінах вдома. Тоді Олександр Гавриленко зміг вибороти третє місце з веслування, а також перше місце у своїй вазі у змаганнях з пауерліфтингу, інформує «Суспільне».

3-й день 24 серпня теж був врожайним: збірна України здобула 9 медалей: 2 срібла в індивідуальній гонці на час і в групових перегонах на хендбайку; два срібла – в індивідуальній гонці на час і в групових перегонах на хендбайку. Бронза в індивідуальній гонці на час та срібло у групових перегонах на хендбайку; бронза в індивідуальній гонці на час на шосейному велосипеді; бронза в індивідуальній гонці на час та срібло в групових перегонах на шосейному велосипеді.

У змаганнях Warrior Games (є аналогом Invictus Games, Ігор Нескорених, започаткованих принцес Гаррі у Європі) беруть участь армійські ветерани, солдати, які мають різні травми.

Ігри воїнів організовує Командування підготовки та доктрини Сухопутних військ США, вони триватимуть до 28 серпня. Для участі в них прибули близько 300 спортсменів, які представляють армії Сполучених Штатів та 32 країн-союзниць.

Змагання були започатковані у 2010 як альтернативний спосіб реабілітації поранених військовослужбовців.

Читати також: Завдяки другій перемозі над Джошуа Усик зрівнявся у гонорарах із західними боксерами

Схожі новини

У чернігівських лісах висадили кедри

23 ЧЕРВНЯ 2026, 21:28

Стріляв у полісменів: на Чернігівщині у чоловіка вилучили зброю та арбалет

23 ЧЕРВНЯ 2026, 18:35

Фото

У громаді шістьом родинам загиблих захисників передали державні нагороди

23 ЧЕРВНЯ 2026, 17:16

Сниться і просить, щоб знайшли: на Чернігівщині два місяці шукають Володимира Кедю

23 ЧЕРВНЯ 2026, 16:04

Фото

СБУ про підозру чиновнику Чернігівської міської ради: збитки більше мільйона

23 ЧЕРВНЯ 2026, 15:20

Інтерв’ю

Східний макрорегіон Укртелеком: масштабна розбудова оптики попри виклики війни

23 ЧЕРВНЯ 2026, 12:45

Військове містечко Лукашенка у 37 км від кордону з Чернігівщиною: перші подробиці

23 ЧЕРВНЯ 2026, 12:38

ТОП-переглядів