Чернігівські біатлоністи стартують на Олімпіаді 5 лютого у змішаній гонці

04 ЛЮТОГО 2022, 16:16

2577

Чернігівські біатлоністи стартують на Олімпіаді 5 лютого у змішаній гонці

Церемонія відкриття. Фото з сайту Олімпіади

У Китаї 4 лютого урочисто відкрили XXIV Зимові Олімпійські Ігри. Вони триватимуть з 4 по 20 лютого, повідомляє «Час Чернігівський».

У церемонії відкриття Україну представляло 10 спортсменів. Українські біатлоністи, серед яких троє чернігівців, у церемонії участі не брали, зазначили у Федерації біатлону. Адже олімпійське селище знаходиться майже за 200 кілометрів від Пекіна.

 А вже 5 лютого для наші біатлоністи почнуть змагання. Запланована змішана естафета. У складі української збірної бігтиме чернігівець Артем Прима. Кампанію йому складуть Дмитро Підручний, Валя Семеренко та Юлія Джима.

Схожі новини

У громаді попередили, що самовільне підвищення плати за проїзд в автобусі перевізником - незаконне

23 ЧЕРВНЯ 2026, 08:44

Росіяни двічі поцілили в енергообʼєкт: дві громади на Чернігівщині без електрики

22 ЧЕРВНЯ 2026, 21:37

Вiдео

В Канаді повірили і оцінили: на Чернігівщині завершують ремонт особливих укриттів

22 ЧЕРВНЯ 2026, 18:58

Чернігівщина у групі ризику: Зеленський поставив Лукашенку ультиматум через ретранслятори

22 ЧЕРВНЯ 2026, 17:28

У селі ремонтують дорогу за кошти аграріїв

22 ЧЕРВНЯ 2026, 16:46

Велика мережа може піти з ринку: на Чернігівщині працює 8 магазинів

22 ЧЕРВНЯ 2026, 13:11

Фото

Училися керувати дронами й грали у футбол: як діти з Чернігівщини проводять літо на Буковині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 11:44

ТОП-переглядів