Чернігівське підприємство буде виготовляти техніку для розмінування

Чер 27, 14:15

2598

Чернігівське підприємство буде виготовляти техніку для розмінування

HYDREMA 910

Таку новину повідомили на сторінці компанії у соцмережах. Зокрема, мова йде про локалізацію в Україні частини виробництва датського бренду  для розмінування HYDREMA 910.

Це результат конференції Ukrainе Recovery Conference 2023 у Лондоні, де гендиректор компанії  "Пожмашина" Олег Аверьянов  та гендиректор датської компанії Hydrema Ян Вернер Йенсен за підтримки Міністерства економіки України підписали Меморандум про розуміння.

Уточнюється, що HYDREMA 910 перебуває на озброєнні країн НАТО, зарекомендувала себе якнайкраще у найгарячіших точках світу, зокрема в Афганістані.

Про авто

Hydrema 910MCV — це 18-тонна машина для розмінування, створена для ефективного знешкодження протитанкових і протипіхотних мін, що містять до 10 кг вибухівки під час їх детонації.

Оснащений 72 обертовими ланцюгами та дефлекторним екраном для захисту від вибуху та осколків від вибухових речовин, ціп є рушійною силою 910MCV. 

Обертові ланцюги або детонують, або розривають міни, зберігаючи оператора в безпеці в броньованій кабіні.

Сама кабіна броньована, щоб витримувати вогонь і осколки калібру до 7,62 x 51 мм, і оснащена спеціальною пластиною, що відбиває вибух, у разі вибуху під транспортним засобом.

У просторій кабіні є сидіння як для оператора, так і для інструктора, а також сидіння, що обертаються, що забезпечує оператору найкращі умови для роботи. Усі основні функції управляються за допомогою джойстиків.

Незважаючи на вагу 18 тонн, MCV легко розгортати, його можна транспортувати залізницею, транспортним засобом-навантажувачем або повітряним транспортом до місця призначення та бути готовим за лічені хвилини. Самостійно пересувається дорогами з максимальною швидкістю до 42 км/год.

Про розмінування

Сьогодні в нашій країні заміновано до 30% території, 8 млн га сільгоспугідь. Рівень мінного забруднення ріллі на Чернігівщині - один з найвищих по країні.

Потребують розмінування близько 18 тис гектарів. З пріоритетного списку земель обстежені 652 гектари, з яких 605 потребують розмінування, 16 гектарів – вже розміновані.

"Ми розуміємо, що Чернігівщина – аграрна область і розмінування сільськогосподарських земель є першочерговим. Така потреба по нашій області – 18 тисяч гектарів. Визначений основний пріоритет – 1367 га земель, частина з яких була затоплена. Наразі площі вже осушені і можна приступати до роботи", – коментує проблему заступник начальника обласної військової адміністрації Дмитро Синенко.

"Час Чернігівський" писав про розмінування:

Схожі новини

Інтерв’ю

Експерт розповів про позиційну війну, завищені російські втрати, прикордонну війну на Чернігівщині

Лис 29, 20:22

Фото

Щоб без газу: підприємству, що випікало хліб під час оборони Чернігова, подарували нову піч

Лис 29, 17:51

У Менській громаді на засніженій дорозі маршрутка зіштовхнулася з легковиком. Восьмеро в лікарні

Лис 29, 16:07

Вiдео

Волонтери та ОВА передали чернігівським військовим спеціалізоване авто

Лис 29, 15:34

У громаді на Чернігівщині поховали бійця 1-ї танкової: загинув на Донеччині

Лис 29, 14:29

Пропагандист, який рік тому вихваляв дії російських окупантів під Черніговом, опинився у ямі в ОРДЛО

Лис 29, 13:22

Батько-одинак та мати-одиначка зійшлися і виховують 16 дітей. Читайте у "Віснику" 30 листопада

Лис 29, 11:39

ТОП-переглядів