Чернігівська стрільчиня Олена Костевич завоювала срібло на етапі Кубка світу

10 ТРАВНЯ 2023, 17:20

1782

Чернігівська стрільчиня Олена Костевич завоювала срібло на етапі Кубка світу

Олена Костевич — у топ-3 етапу в Баку. ISSF

В азербайджанському Баку тривають змагання Кубка світу зі спортивної стрільби.

Сьогодні у жінок на змагання з пневматичного пістолета (10 метрів) заявилися дві українки: Олена Костевич та Юлія Коростильова. Кваліфікацію з них подолала тільки олімпійська чемпіонка Костевич — сьомий найкращий результат (579 очок). Коростильова ж зупинилася в межах топ-70, на 69-й сходинці відбору.

До фіналу з Оленою, серед інших, пройшли олімпійська бронзова призерка Ріо у дисципліні Анна Коракакі з Греції, переможниця змішаних змагань на цьогорічному етапу в Бхопалі, китаянка Вей Цянь та її співвітчизниця, олімпійська чемпіонка Токіо в міксті Цзян Рансінь.

У підсумку, саме з гречанкою Коракакі Костевич вела боротьбу за "золото" етапу. Дві стрілкині показали найкращий результат у першому раунді (100.4 очка в Олени проти 101.1 — у суперниці), діставшись останньої серії в стрільбі на вибування.

Костевич впродовж фіналу зберігала мінімальне відставання від Коракакі (після другої серії пострілів на виліт — 0.5 очка різниці), але не зуміла його надолужити. Українка закінчила турнір з доробком у 240.6 бала — на 0.7 менше, ніж у переможниці етапу.

"Час Чернігівський" писав про спорсменів: Чернігівська атлетка Наталія Скакун зізналася, що ховає олімпійську медаль у потаємному місці. Де - знає тільки її чоловік

Джерело: Суспільне Спорт

Схожі новини

Інтерв’ю

НАШІ ЛЮДИ «Я дуже сильно хотіла в армію»: військова медикиня

11 ЛИПНЯ 2025, 19:16

Вiдео

Літня спека: як і де рятуються чернігівці

11 ЛИПНЯ 2025, 18:14

Працював вихователем в інтернаті й на агрофірмі: на фронті загинув мешканець Чернігівщини

11 ЛИПНЯ 2025, 17:10

Чоловік хотів потрапити в дім і збрехав, що він замінований - сидітиме рік

11 ЛИПНЯ 2025, 16:04

На Херсонщині поліг тракторист з Чернігівщини

11 ЛИПНЯ 2025, 15:01

Кондитерка з Чернігова стала героїнею подкасту британського ВВС

11 ЛИПНЯ 2025, 13:51

Прикордонній громаді надали сонячні електростанції, які генерують до 1000 кВт енергії на добу

11 ЛИПНЯ 2025, 12:22

ТОП-переглядів