Чернігівщина попрощалась із трьома бійцями: всі загинули на Донеччині

Січ 17, 08:20

6424

Чернігівщина попрощалась із трьома бійцями: всі загинули на Донеччині

Сергій Яренко, Анатолій Ткаченко та Дмитро Дятловський

16 січня Чернігівщина в останню путь провела трьох воїнів, які загинули у бою за свободу та Незалежність України! Із бійцями прощались у Сновській, Борзнянській та Сосницькій громадах.


Капітан Анатолій Ткаченко народився 17 лютого 1964 року в селі Хотуничі на Сновщині. Тут у 1981 році закінчив середню школу, а з 1982 по 1984 роки проходив строкову військову службу. У різні роки працював в Локомотивному депо "Щорс", Чернігівській митниці на посаді старшого інспектора та охоронному агентстві на посаді інспектора охорони.

На захист України Анатолій став ще у 2014-му році, службу проходив у військовій частині В0941 на посаді заступника командира механізованої роти по роботі з особовим складом. Брав безпосередню участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях.

26 лютого 2022 року долучився до оборонців України, служив у військовій частині А7332 на посадуі командира мінометної батареї. Певний час боронив Чернігівщину, а після її звільнення продовжив виконання бойових завдань вже на Донеччині.

9 січня 2023 року під час бойових дій поблизу села Парасковіївка на Донеччині Анатолій Ткаченко Анатолій потрапив під ворожий обстріл. Отримані в той день поранення виявились несумісними з життям.

Попрощалися з воїном-земляком у Сновську, поховали його на місцевому кладовищі. Вдома на Анатолія чекали дружина, дочка та онука.


Матрос Сергій Яренко народився 27 жовтня 1988 року у селі Ядути на Борзнянщині. Тут закінчив загальноосвітню школу І-ІІІ ступнів, далі вступив до Київського професійно-технічного училища № 10, де навчався за спеціальністю "технолог молочної промисловості". Після закінчення навчального закладу пішов працювати на молочний завод «Галактон» у Києві, трохи згодом розпочав проходження військової служби.

Перед початком повномасштабної війни Сергій працював на будівництві в Києві, але після ворожого вторгнення у лютому 2022 року вирішив долучитися до лав Захисників України. Службу ніс у військовій частині А4345.

10 січня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі міста Соледар на Донеччині Сергій Яренко загинув.

Попрощалися з воїном на його Малій Батьківщині, де й поховали.


Старший сержант Дмитро Дятловський народився 18 вересня 1973 року у селі Волинка на Соснинщині. Тут закінчив 8 класів місцевої ЗОШ І-ІІІ ступенів, після чого вступив до Ніжинського училища культури, де опанував спеціальність "керівник оркестру".

Протягом 1997-1999 років проходив строкову військову службу на посаді командира відділення, під час якої отримав звання старшого сержанта. З початком повномасштабного ворожого вторгнення Дмитро долучився до оборонців України. Службу проходив у військовій частині А4122 на посаді навідника спеціального відділення кулеметного взводу.

18 грудня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Берестове на Донеччині Дмитро Дятловський загинув.

Попрощалися з земляком у його рідному селі, поховали його на місцевому кладовищі.

"Час Чернігівський" писав про загиблих Героїв:

ДжерелоЧернігівський обласний ТЦК та СП

Схожі новини

Вiдео

У палаці культури Чернігова виявили склад гуманітарної допомоги, частина - із простроченим терміном

Бер 21, 20:31

На Чернігівщині СБУ ліквідувала нарколабораторію - ділки збували психотропні речовини в особливо великих розмірах

Бер 21, 18:21

Як буде сіятися цього року Прилуччина: як впливає на це гуманітарне розмінування та цукровий буряк?

Бер 21, 17:22

У Чернігові п'яний сумчанин їздив за кермом вантажівки

Бер 21, 16:38

Фото

У громаді на Чернігівщині висадили дві тисячі сосен

Бер 21, 15:57

Спецпроект

Що потрібно і малим, і великим: розмова з тими, хто залишився працювати на Чернігівщині

Бер 21, 15:38

Вiдео

Масштабні пожежі охопили Чернігівщину через спалювання сухої трави і сміття

Бер 21, 13:56

ТОП-переглядів