Чернігівщина готується до обласного етапу змагань "Пліч-о-пліч"

23 КВІТНЯ 2025, 19:37

1298

Чепурний Арсен

На Чернігівщині готуються розпочати обласний етап змагань серед учнів «Пліч-о-пліч»

На Чернігівщині готуються розпочати обласний етап змагань серед учнів «Пліч-о-пліч». Нагадаємо, це ініціатива Президента України Володимира Зеленського. У Чернігівській області у змаганнях взяли участь більше 17000 дітей з 258 навчальних закладів.

Змагання "Пліч-о-пліч"

Зараз майже завершився районний етап змагань, переможці якого перейдуть на обласний рівень.

Обласні змагання будуть відбуватися з 9 видами спорту. В них візьме участь 105 команд, 1260 учасників. Обласний етап буде проходити в місті Чернігові. Локації повністю підготовлені, забрендовані, відповідають вимогам. Розпочинаємо з легкої атлетики і шахів, далі в інших видах спорту будуть проводитись фінальні змагання. Це і баскетбол серед дівчат та хлопців, волейбол, гандбол, спортивне орієнтування, регбі-5, футзал, черліденг, легка атлетика та шахи, - говорить Андрій Шемець, директор Департаменту сім"ї, молоді та спорту Чернігівської ОВА.

Андрій Шемець, директор Департаменту сім"ї, молоді та спорту Чернігівської ОВА

Андрій Шемець

Мета змагань «Пліч-о-пліч» - збільшити кількість школярів, які займаються спортом і ведуть здоровий спосіб життя. На Чернігівщині кількість зацікавлених у змаганнях перевершила очікування, каже Андрій Шемець.

Очікування перевершили, тому що долучились майже всі громади та школи, лише за винятком тих, де, як всі розуміємо, безпекова ситуація… Там змагання не проводились. Я думаю, кількість дітей у наступний змагальний сезон буде збільшуватися. Долучаться інші, можливо, школи. Але результат дуже хороший, - каже Андрій Шемець.

Переможці обласного етапу представлятимуть Чернігівщину на всеукраїнському рівні.

***


Час Чернігівський писав про таке:

Схожі новини

Штурмовик з Чернігівщини кермує автівкою без руки

08 ЛЮТОГО 2026, 19:59

Росіяни скинули ФАБ на Краматорськ: поранено журналіста з Чернігівщини

08 ЛЮТОГО 2026, 18:07

Без електрики. У селах на Чернігівщині дістають керосинки: як користуватись

08 ЛЮТОГО 2026, 17:08

Вiдео

«Дуже красиво!»: що кажуть жителі Ягідного про відновлене житло і село

08 ЛЮТОГО 2026, 14:58

Обморозив ноги, одну довелося ампутувати: захисник помер на реабілітації. У громадах втрати

08 ЛЮТОГО 2026, 12:57

Вiдео

Чернігівський центр крові працював на виїзді: у кого брали кров цього разу

08 ЛЮТОГО 2026, 11:55

Ворог атакував прикордонну громаду: поранений, пожежі, руйнування

08 ЛЮТОГО 2026, 09:41

ТОП-переглядів