Чернігівщина ділиться джерелами живлення з Харківщиною, де сотні тисяч людей без світла

16 КВІТНЯ 2024, 18:28

1672

Чернігівщина ділиться джерелами живлення з Харківщиною, де сотні тисяч людей без світла

Під час підступних ворожих ударів по енергетиці Харкова і області наприкінці березня були зруйновані трансформаторні підстанції та ТЕЦ. Сотні тисяч людей залишилися без електрики, води і тепла. Нині у Харкові діють графіки відключень світла.

Аби підтримати харків’ян в Україні стартувала кампанія зі збору допомоги «Подаруй світло Харкову». Українці збирають кошти на придбання альтернативних джерел живлення.

Багато областей діляться генераторами. Серед них і Чернігівщина, яка сама теж страждає від ворожих обстрілів прикордоння і пам’ятає, як виживала без електрики у 2022 році.  

"Ми робимо все можливе, щоб Харків не був у темряві. Один із перших вантажів, які доставлені - 4 генератори. Готуємо другий вантаж  – потужні генератори, павербанки. Маємо підтримувати один одного. Разом переможемо!" - прокоментував начальник Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус.

Начальник Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус

"Час Чернігівський" писав про таке: Як підготували до складної зими енергосистему Чернігівщини: що кажуть в обленерго

Схожі новини

Світло є, але техніка не працює через низьку напругу: як живе місто після атаки на підстанцію

16 ЛИСТОПАДА 2025, 13:58

Винуватець ДТП служить під Покровськом: родина потерпілих чекає вироку

16 ЛИСТОПАДА 2025, 11:44

Будинок культури, центр зайнятості, обʼєкт енергетики на Чернігівщині: ворожі цілі за добу, що минула

16 ЛИСТОПАДА 2025, 09:13

Графіки мʼякші, але багато громад досі без електрики: відключення на 16 листопада

16 ЛИСТОПАДА 2025, 08:28

Міненерго: більше 300 тис. споживачів лишились без електрики на Чернігівщині

15 ЛИСТОПАДА 2025, 18:53

Повернувся з Польщі в Україну і пішов до армії. У громадах втрати

15 ЛИСТОПАДА 2025, 18:24

Соцпрацівникам у громаді купили жіночі прогулянкові велосипеди

15 ЛИСТОПАДА 2025, 16:23

ТОП-переглядів