Чернігівка Галина отримала двохсоттисячний продуктовий набір від McDonald’s

Чер 07, 16:25

1309

Двохсоттисячний продуктовий набір отримала родина Галини з Чернігова. Участь у формуванні пакунків брав і бренд чернігівської вівсянки - ТМ «Добродія».

Поруч із будинком жінки влучила ворожа ракета. Вибухом пошкодило дах будинку, а обличчя дитини Галини травмувало уламками. Півтора місяця родина чернігівки переховувалася у холодному та сирому підвалі. А син Галини проходить лікування через віддалену реакцію на стрес та хворобу Лайма. Тож всі гроші йдуть на лікування та дорогі ліки.

Як звітує компанія, усього в Україні передали українським родинам понад 1,6 млн кг харчів через програму «Продуктовий набір». Допомогу надають переселенцям, родинам у прифронтовій зоні та потерпілим у звільнених районах.

Допомога за обсягом у 80 вантажівок, повністю заповнених харчовими продуктами — саме стільки за рік роботи програми передали постраждалим родинам.

Один «Продуктовий набір» вагою у 6,5 кг включає каші, борошно, вермішель, булки, молоко, консерви/паштет, олію, напої, цукор, соус та солодощі. Продукти обирали так, щоб з одного набору можна було приготувати кілька різних страв для родини, і їх вистачило б на 3-5 днів.

Наразі програма продовжує свою роботу, бо завжди є потреба в допомозі. Загалом до ініціативи долучилися 24 компанії та ще понад 350 організацій, через які передавали харчі людям.

"Час Чернігівський" писав про гуманітарну допомогу:

Схожі новини

Замість підстанцій та котельні хотіли багатоповерхівку і ТРЦ: Чернігівська міська рада порушила Регламент, бо зайшла мова про землю

Жов 04, 23:58

Пряма мова

Православні свята: день пам’яті св. князя Михайла та боярина його Федора

Жов 03, 20:39

Крокодил у придеснянських озерах: продовження історії

Жов 03, 18:17

Владислав Ситник із Менської громади возить військових на броньованому «Хаммері»

Жов 03, 15:33

У Коропській громаді – новий сімейний лікар-ендокринолог із Запоріжжя

Жов 03, 13:54

Продав трактор, щоб купити сину... баян! За 5 тисяч доларів

Жов 03, 12:35

У Менській громаді працює нова система оповіщення

Жов 03, 11:50

ТОП-переглядів