Відома чернігівська стрільчиня Галина Авраменко після повернення в Чернігів з чемпіонату світу допомагає вдосконалюватися юним спортсменам.
Тир для стрільби нині облаштували в одному з корпусів «Чернігівської політехніки» прямо в бомбосховищі. Адже попередні місця для тренування у підвалах шкіл тепер використовують як укриття для учнів.
Зараз такі суворії реалії життя. Але Галина та її тренер і батько Геннадій Авраменко ставляться до всього з розумінням.
"Слава Богу знайшлося приміщення куди пустили для тренувань. Воно на базі політеху. Колись тренувалися тут. Приміщення знайоме і дай бог утриматися і продовжити свою працю", - каже Геннадій Авраменко, заслужений тренер України.
"Переїхали сюди перед чемпіонатом світу, і не було можливості нормально тренуватися і повноціно присвячувати тренуванню. Це вплинуло, я думаю", - розповідає Галина Авраменко, чемпіонка світу з кульовох стрільби.
Попри війну, відсутність належних умов для тренувань та багато інших факторів, чернігівка спромоглася виграти у серпні на чемпіонаті світу у Франції золоту та срібну нагороди. Здавалося б хороший результат на фоні всього пережитого, але спортсменка вважає, що могла б виступити ще краще.
"Я максималістка по житті і для мене пріоритет головне результат. Два роки не було змагань через коронавірус - це якось вплинуло на загальний рівень", - каже Галина Авраменко.
Успіх Галини на чемпіонаті світу відзначив начальник обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус. Він вважає, що у дуже складних умовах чернігівським спорстменам вдається досягати неймовірних результатів на міжнародній арені і дарувати українцям радість від перемог.\
"Наші спортмени, які представляють країну, здобувають нагороди всупереч, що відбувається війна. Є проблеми і на чернігівщині, де були знищені спортивні обєкти. Такі люди - герої. Ви герої. Я дякую вам за це", - каже В’ячеслав Чаус.
Чемпіонці світу подарували нову зброю, без якої досягати результатів просто нереально. Також подякували в адмністрації і молодим спортсменам, які теж намагаються не відставати від більш іменитих партнерів.
Час Чернігівський повідомляв, яе за кілька місяців до війни Чернігівський тир отримав нове життя.