Чернігівець Влад Шатіло представлятиме Україну на Warrior Games

Лип 19, 20:10

427

Чернігівець Влад Шатіло представлятиме Україну на Warrior Games

Владислав Шатіло

Прикордонник Владислав Шатіло представлятиме Україну на міжнародних змаганнях Warrior Games у США в серпні, інформують у Державній прикордонній службі.

Warrior Games – це змагання для військовослужбовців та ветеранів, які під час служби отримали поранення чи травму - цей турнір аналогічний знаменитим Invictus Games, заснованими британським принцем Гаррі Вельським у Європі.

Своїм здоров‘ям боєць пожертвував захищаючи Україну на Сході. У 2019 він виконував завдання у складі розвідгрупи та натрапив на ворожу міну. Далі шпиталь, реабілітація, протезування  та велика робота над собою.

Прикордонник знав, що найбільша битва за Україну ще попереду. Разом з однодумцями він створив масштабний вишкіл із цивільної оборони під гаслом «Не панікуй! Готуйся!», де готувався сам і навчав інших.

Із початком повномасштабного вторгнення Владислав не міг бути осторонь: з 24 лютого герой виконував бойові задачі в оточеному Чернігові.

Зауважимо, що торік влітку Владислав Шатіло (Чернігів, тоді він був у складі Національної гвардії України) вже брав участь у відборі до Warrior Games (велоспорт, веслування, плавання, паверліфтинг, кульова стрільба), які за планом мали проходити у м. Орландо, Флорида. У 2021-му планували змагання представників 7 країн-учасниць. Україна також торік мала на меті відправити велику збірну у складі 40 ветеранів-спортсменів. Однак, через пандемію захід скасували організатори. Тож, у серпні минулого року відбувся лише навчально-тренувальний збір в Олімпійському центрі «Конча Заспа».

Читати також: У Талалаївській громаді одружився захисник - староста села

Схожі новини

Герой невидимого фронту або як ріпкинець Микола Джола в окупації молоко возив людям

Сер 07, 19:58

Не можна звикнути до загибелі колег: водій Чернігівобленерго про роботу під ворожими обстрілами

Сер 07, 17:51

Найвродливіший полісмен України вже не вільний

Сер 07, 15:56

Як живе Любецька громада нині?

Сер 07, 13:11

Бельгійське абатство пожертвувало €10 тис на відновлення шкіл Чернігова

Сер 07, 12:48

Вiдео

До вчительки з Чернігова прийшли її учні розбирати завали розбомбленого будинку

Сер 07, 11:36

Менська лікарня — з новим УЗД-апаратом вартістю майже мільйон гривень

Сер 07, 10:26

ТОП-переглядів