Чернігівці приходять на місце масового поховання своїх рідних, життя яких обірвала війна

06 КВІТНЯ 2022, 12:31

2861

Чернігівці приходять на місце масового поховання своїх рідних, життя яких обірвала війна. Людей вимушено ховали в лісі, адже міське кладовище Яцево було під обстрілами.

Британські журналісти з видання The Times приїхали до Чернігова аби дізнатися про те, через що пройшли  люди, як вони пережили блокаду і що нині відбувається. Адже місто було відрізане й інформації було дуже мало.

Британці шоковані побаченими руйнуваннями міста та міського цвинтаря, по якому гатили російські загарбники. А ще більше вразили масові поховання загиблих мирних жителів. 

Британці кажуть, що в їх пам'яті на все життя викарбуються зруйновані міста України, в тому числі і Чернігів. Обіцяють донести читачам всю правду про страшні наслідки війни.

Схожі новини

У селі на Чернігівщині залишилося три жительки

25 ЛИСТОПАДА 2025, 13:24

Картка для вигідних онлайн-покупок із кешбеком, безпекою та пільговим періодом

25 ЛИСТОПАДА 2025, 12:33

Про стан чернігівської енергетики написав британець, відреагував нардеп, а прокоментували в ОВА

25 ЛИСТОПАДА 2025, 11:51

Вiдео

Підбіг і вибив вікно: чернігівець врятував людей після удару дрона

25 ЛИСТОПАДА 2025, 11:25

На Чернігівщині через ворожу атаку загинула 25-річна жінка, постраждав бізнес

25 ЛИСТОПАДА 2025, 10:14

Чи справді керамічний обігрівач не пересушує повітря у кімнаті

25 ЛИСТОПАДА 2025, 09:33

«Зустріну з пологового»: флешмоб підтримки жінок завірусився в Чернігові

25 ЛИСТОПАДА 2025, 09:20

ТОП-переглядів