Чаус про розмінування області: знадобляться роки, щоб прибрати все

Лип 12, 13:21

995

В'ячеслав Чауc

У своєму відео зверненні начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус розповів як триває розмінування області. 

Подаємо пряму мову очільника області.

Щойно завершилася нарада з питань розмінування нашої області і хочу поділитися з вами певною інформацією і своїми думками.

На сьогодні понад 33 тисячі вибухонебезпечних предметів виявлено і знешкоджено нашими рятувальниками. Дуже дякую рятувальникам! Крім того, що працюють наші чернігівські хлопці і дівчата, у нас ще є додатково залучені розрахунки з Вінницької, Волинської, Кіровоградської, Полтавської, Хмельницької, Черкаської, Одеської та Луганської областей. Дякую вам за допомогу в розмінуванні рідної Чернігівщини!

На сьогодні виконане так зване експрес-розмінування, що дало змогу аграріям посіятися і убезпечило певні проїзди. Але в тому числі ми знаємо, що у нас багато лісів, багато необстежених ділянок і ми маємо уже більше десятка смертей у наслідок зустрічі з вибухонебезпечними предметами. Це смерті наших співгромадян, цивільних.

Ця робота з розмінування на роки. І навіть після нашої Перемоги, маємо чітко розуміти, що поки не буде проведене суцільне розмінування, обстежений кожен квадратний метр кожної земельної ділянки, не буде безпечно.

Тому я ще раз закликаю: на сьогодні є заборона на відвідування лісів, і вона не безпідставна. Багато заміновано в лісах і лісосмугах, відповідно треба бути обережним перебуваючи на природі зараз. Пам’ятаємо про ризики.

Читати також: Чаус розповів європейцям, як боронили Чернігівщину

Схожі новини

Замість підстанцій та котельні хотіли багатоповерхівку і ТРЦ: Чернігівська міська рада порушила Регламент, бо зайшла мова про землю

Жов 04, 23:58

Пряма мова

Православні свята: день пам’яті св. князя Михайла та боярина його Федора

Жов 03, 20:39

Крокодил у придеснянських озерах: продовження історії

Жов 03, 18:17

Владислав Ситник із Менської громади возить військових на броньованому «Хаммері»

Жов 03, 15:33

У Коропській громаді – новий сімейний лікар-ендокринолог із Запоріжжя

Жов 03, 13:54

Продав трактор, щоб купити сину... баян! За 5 тисяч доларів

Жов 03, 12:35

У Менській громаді працює нова система оповіщення

Жов 03, 11:50

ТОП-переглядів