Чаус про обстріли прикордоння із "Градів", сирени та модульні будинки

Чер 13, 12:00

5519

В'ячеслав Чаус

Голова обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус записав ранкове звернення до жителів Чернігівщини. Відповів на питання, які найчастіше задаюють жителі області через Фейсбук і щодо яких звертаються ЗМІ.

"Перше — сирени. Усі почули позавчора сирену і зараз багато питань, що робити, куди бігти, що робити в транспорті, що робити в ресторанах, магазинах…Шановні, у нас же війна не скінчилася. Сирена – це лише додатковий  засіб оповіщення населення. Він був несправний, тому що були перебиті мережі. Місцями перерізаними і я вважає це спланованою акцією. Зараз вони відновлюють роботу і відповідно такі сирени ви будете чути частіше. Так само, як всі повідомлення про ракетну небезпеку зараз відбуваються в Telegram-каналі, спеціальних додатках. Вони будуть дублюватися. Сирена – це не нова небезпека, це лише додатковий спосіб оповіщення населення.

"Не буду робити секрету, про це треба казати: кожного дня наша область обстрілюється ворогом, це прикордоння: Семенівська громада, Новгород-Сіверська громада, Корюківський район місцями. Ми маємо обстріли як мінометні, так і з «градів» в тому числі. І останні дні кількість таких обстрілів значно збільшилася. Тому наголошую: війна не скінчилася, війна триває.

"Понтон - понтону бути. Ми готові до його наведення, все що нам заважає це висока вода, як тільки вона спаде ми значно покращимо логістику між Києвом та Черніговом. Треба ще трохи почекати.

"Ще хочу сказати, що до нас приїхали модульні містечка. Одне вже в Чернігові. Ми робимо його вигрузку і відповідно найближчим часом воно буде встановлюватися в одному з місць, яке для цього передбачене.

Читати також: Повне інтерв'ю з Чаусом: Про перші години війни, відбудову та візію майбутнього Чернігова та області

Схожі новини

Мера Чернігова не пустили закордон: версії та коментарі

Лип 03, 22:42

Вiдео

Чернігівщина та Іль-де-Франс - що спільного?

Лип 03, 19:43

У Чернігові влада пропонує людям, які втратили житло, кімнати у гуртожитках

Лип 03, 17:41

Глиняний Патрон «пішов з молотка»

Лип 03, 16:19

Скільки на Чернігівщині об’єктів зазнали уражень від російської армії?

Лип 03, 13:44

Вiдео

Роботи вистачить усім: мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали

Лип 03, 11:10

Тікаючи з Чернігівщини, росіяни ховали гранати в сухпайках

Лип 03, 09:18

ТОП-переглядів