Букмекери приймають ставки на майбутнього президента НОК. У фаворитах - Беленюк. А Гутцайт демонструє… нечемпіонську поведінку

Лис 15, 11:40

951

Букмекери приймають ставки на майбутнього президента НОК. У фаворитах - Беленюк. А Гутцайт демонструє… нечемпіонську поведінку

Так виглядали дебати між Беленюком та Гутцайтом

Українські букмекери роблять ставки на те, хто стане новим очільником Національного олімпійського комітету. Фаворитів поки двоє. Перемагає молодість над досвідом.

Вітчизняний ліцензіат Favbet відкрив тоталізатор на вибори президента Національного олімпійського комітету України – одну з найбільш драматичних спортивних подій цієї осені, адже вперше за останні 17 років у них не бере участь чинний голова організації Сергій Бубка, інформує сторінка компанії.

На посаду  зараз претендують три кандидати. Найбільше шансів на перемогу букмекер дає олімпійському чемпіону, а нині народному депутату Жану Беленюку, з коефіцієнтом 1,70, на другому місці з коефіцієнтом 1,95 – чинний міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Найменше букмекери вірять у перемогу директора ННІ спеціальної фізичної й бойової підготовки та реабілітації Ігоря Малинського, який отримав найвищий коефіцієнт 35,00.

Вибори нового президента НОК відбудуться 17 листопада під час XXXVII звітно-виборної Генеральної асамблеї НОК України.

З 2005 організацію очолював Сергій Бубка, якого востаннє переобирали на цю посаду у 2018. Цього року він вперше відмовився висувати свою кандидатуру на чергові вибори.

Спершу у президентських перегонах брали участь 4 претенденти, однак 11 листопада з них вибула біатлоністка та чемпіонка Олімпійських ігор Олена Білосюк, яка вирішила підтримати Жана Беленюка.

Жан Беленюк викликав Вадима Гутцайта на публічні дебати, про що повідомив у соцмережах. Він запропонував подискутувати про майбутнє спорту 13 листопада у ДП «Олімпійський навчально-спортивний центр» Конча-Заспа.

Однак, міністр не відповів на запрошення і проігнорував виклик.

«А тепер поговоримо про системність та повагу до спорту. Вадим Маркович не прийшов», – сказав Беленюк у відеозверненні. І підкреслив, що це «не по-чемпіонськи».

Що цікаво, голова чернігівського осередку НОК Валерій Куліч оголосив, що не висуватиме свою кандидатуру, а буде підтримувати Вадима Гутцайта, як досвідченого фахівця, про що повідомив у коментарі «Часу Чернігівському».

Ми вжде повідомляли, що після виборів голови Федерації біатлону вибухнув скандал: Новим президентом Федерації біатлону України обрали нардепа Івана Крулька. Чому це стало скандалом - пояснюємо.

Схожі новини

У Корюківці сім‘я медиків отримала власне житло

Гру 09, 21:57

Вiдео

"Мисливець": як у 54 роки чоловік приїхав з Франції і пішки дістався Чернігова, щоб боронити місто від рашистів

Гру 09, 17:49

У Новгород-Сіверському районі тепер можна отримати документи, які посвідчують особу громадянина України - запрацювала ДМС

Гру 09, 15:15

Скільки дров заготовили і зберігають на складах лісгоспів Чернігівщини?

Гру 09, 13:22

У громаді на Чернігівщині безробітних організували плести сітки для ЗСУ

Гру 09, 12:16

Вiдео

Звернення до президента щодо відсторонення міського голови Чернігова підтримала лише одна фракція міськради

Гру 09, 11:13

Бізнес на Чернігівщині: експорт ще живий, повертають ПДВ, заблоковані податкові накладні

Гру 09, 10:18

ТОП-переглядів