Будують повільно: в Іванівці громада стурбована темпами відбудови шкільної їдальні

28 ЖОВТНЯ 2023, 10:34

957

Будують повільно: в Іванівці громада стурбована темпами відбудови шкільної їдальні

В Іванівці відбудовують пошкоджену торік ворогом  їдальню місцевого ліцею. Нову будівлю мають звести до кінця року. Однак на кінець жовтня поки будівництво триває дуже повільно, кажуть місцеві, які слідкують за ходом робіт. А їдальня дуже потрібна дітям, аби вони мали повноцінне харчування і належні умови.

"Їдальня стаціонарна буде матиме перевагу над модульною. Модульна – холодна і невідомо, яка буде погода взимку. Вона живиться від електрики. Якщо не буде світла - їдальня не буде працювати. Це важливо, треба приділити увагу", - каже Марія, голова батьківського комітету.

 Марія, голова батьківського комітету, розповіла про будівництво їдальні в Іванівці

 Марія, голова батьківського комітету

"Тому склалася ситуація, що довелося писати листа, щоб вони не порушували план. Це державні кошти, і не хочеться втратити ту можливість, яку сильно добивалися.  Хочеться, щоб дітки були з харчуванням і в нормальних умовах", - каже Олена Швидка, голова громади.

Олена Швидка, голова громади

Олена Швидка, голова громади

На місці будівництва днями провели зустріч представники обласної військової адміністрації, місцевої громади, освітяни, батьки учнів та керівники підрядної організації. Будівельникам дали два тижні на виправлення ситуації. Після чого всі зберуться знову.  

"Хотілося зрозуміти, які причини, які є перешкоди, щоб відновити швидше об’єкт. Кошти фонду не перехідні, і освоювати їх не буде можливості, тому треба пришвидшити роботи. Договір з підрядником підписано 2 місяці тому. Лише зараз почалися активні будівельні роботи. До цього демонтаж. При таких темпах цей об’єкт буде відновлюватися довго. Хотілося, щоб підрядник зрозумів важливість, що він відбудовується для дітей, які пережили окупацію", - пояснив Костянтин Мегем, перший заступник начальника Чернігівської ОВА.

Костянтин Мегем, перший заступник начальника Чернігівської ОВА

Костянтин Мегем, перший заступник начальника Чернігівської ОВА

Представники підрядника визнають, що будівельні роботи затримуються, але обіцяють надолужити втрачене.  

"Газова служба нас трошки притримала - на 2 тижні. 5го числа відрізали газ. 12-го отримали дозвіл на будівництво. 6-го почали земельні роботи. Зараз вся увага тут. Зараз 5 людей, завтра збільшимо. До 31го, як і плануємо здамо в строк, переріжемо лєнточку. Самі переживаємо", - говорить Володимир, представник підрядника.

Володимир представник підрядника

Володимир представник підрядника

Договір з підрядником уклали на початку вересня.  Здати об’єкт мають до 31 грудня цього року. Вартість робіт 14 мільйонів гривень.

У Іванівській громаді триває будівництво їдальні

"Час Чернігівський" писав про відновлення школи у Іванівці: Новий дах, укриття, їдальня: пошкоджену ворогом школу на Чернігівщині 1 вересня вже невпізнати.

Схожі новини

Скільки посадовців з Чернігівщини задекларували крипту

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 11:20

Хотів застрелитись з мисливської рушниці: на Чернігівщині врятували самогубця

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 10:36

Суд над чернігівцями у Гомелі: у чому звинувачують українців

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 09:10

Стало більше дронів: ворог обстріляв чотири громади Чернігівщини

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 08:12

Рідні просять підписати петицію щодо присвоєння Героя загиблому штурмовику

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 06:12

Фото

У чотирьох громадах Чернігівщини прощались із загиблими бійцями ЗСУ

03 БЕРЕЗНЯ 2024, 20:57

На Чернігівщині все село просить жінку стати студенткою

03 БЕРЕЗНЯ 2024, 19:28

ТОП-переглядів