Будуть робочі місця, буде життя: у Чернігові подружжя за мікрогрант від держави відкрило салон краси

18 ЛЮТОГО 2023, 15:19

2690

Станіслав Падалиця мав власне приміщення у новобудові по вулиці Міхнюка, яке здавав в оренду. В ньому працював салон краси, але повномасштабна війна перекреслила усі плани. Орендарі вимушено виїхали за кордон. Приміщення залишалося порожнім.

Станіслав з дружиною попри складну ситуацію в країні спробували самі запустити роботу салону. А допомогла в цьому державна програма «Власна справа» урядового проекту «єРобота».

"Краще хоч щось працює, ніж зовсім не буде. Так вирішили, що буде малий прибуток будуть робочі місця, буде життя", - розповідає Станіслав Падалиця, підприємець.

Підприємцям допомогли розробити бізнес план і у підсумку вони отримали від держави мікрогрант. Кошти витратили на купівлю професійного обладнання для салону краси. Створили два робочі місця і готові запропонувати роботу усім бажаючим.

Є проблеми з відключенням світла, браком професійних майстрів та й самих клієнтів, але подружжя переконане, що майбутнє у їх власної справи є.

"Ми надаємо в оренду робочі місця. І чекаємо на жінок які повернуться. Робота є. Жінка, коли приходить до тями після стресу, хоче бути гарною і радувати чоловіків і себе. Вона йде до перукаря, до майстра манікюру і педікюру. Майбутнє у нашого салону є", - каж Алла Падалиця, підприємниця.

Майстри салону краси мають професійну освіту і досвід. Можуть запропонувати широки спектр послуг. Кажуть, запропоновані їм умови - влаштовують.  

"Я майстер з перманентного макіяжу, допомагаю дівчатам підкреслювати красу, роблю виразнішими брови, губи і очі наших красунь", - каже  Юлія, працівниця.

"Коли сюди приїхала - тут було все обладання, подобається місце, Поряд річка, церкви, пляж недалеко. Все новеньке - це мені імпонує.
Займаюся масажем апаратною косметологією роблю інекції ботулотоксину  контурна пластика губ, роблю дівчат гарнішими", - розповідає Яна, косметолог.

Минулого року 81 підприємець Чернігівщини отримали гарнатовані мікрогранти від держави на загальну суму 19 мільйонів гривень. Було створено 180 робочих місць. У 2023 році мікрогранти почали надавати з 1 лютого.

"Маєте право отримати від 50 до 250 тисяч грн за умов створення нових робочих місць. Кошти передбачені на обладання меблі, матеріали, рекламу, оренду приміщення. Вже ми маємо по 1-й хвилі 47 заяв, які подано. Почали проведення співбесід, підтримуємо", - прокоментував  Сергій Роговець, заступник директора обласного центру зайнятості.

Алла та Станіслав впевнені в успіху своєї справи, як і в перемозі України. Своїм досвідом участі в державній програмі вони  діляться зі знайомими, деякі з них теж отримали мікрогранти. З усіма умовами програми можна ознайомитися на сайті «єРобота».

"Час Чернігівський" знімав відео про людей, які відкрили власну справу: Відкрили сімейну пекарню: молода родина з розбомбленого села на Чернігівщини здійснила свою мрію

Схожі новини

Фото

У Катерининській церкві в Чернігові відспівали двох загиблих бійців ЗСУ

15 ЛИПНЯ 2024, 21:58

Гуси та норки Олександри з Нових Яриловичів

15 ЛИПНЯ 2024, 20:10

Від 7 до 86 років: у громаді на Чернігівщині провели фестиваль

15 ЛИПНЯ 2024, 18:52

Почім на Чернігівщині чорниця ручного збору, суниця лугова й лісова та свіжі лисички

15 ЛИПНЯ 2024, 17:15

У громаді на Чернігівщині запрацювала соціальна пральня. Скільки коштує прання і прасування

15 ЛИПНЯ 2024, 16:03

Волонтер з Чернігівщини показав РЕБ проти скидів

15 ЛИПНЯ 2024, 15:07

Фото

У парк «Міжрічинський» повернулася пара чорних лелек. Птахи відремонтували гніздо

15 ЛИПНЯ 2024, 14:01

ТОП-переглядів