"Бойового коника" придбали для чернігівських військових: донатили благодійники і староста села

14 ЛЮТОГО 2024, 14:22

1852

Автівка для чернігівських воїнів

Автівка для чернігівських воїнів

Староста Антонівського старостинського округу Анатолій Макієнко у громаді має авторитет доброго господаря у селі. Він не тільки оперативно вирішує всі питання життєдіяльності Антонівки і Макіївки, а й організовує надійний волонтерський тил - вміє згуртувати односельців на збір допомогу, на волонтерську працю, залучає меценатів із числа підприємців та представників сільгосптовариств. Докладається у всі збори Анатолій Петрович й особистими коштами, і в цьому його завжди підтримує родина.

Дружина Валентина Іванівна веде підприємницьку діяльність у рідному селі, а донька Аліна - у Линовиці, де мешкає. Макієнки-Табаченки завжди підтримують своїми донатами збори, які оголошуються на батьківщині, а тим більше, коли мова про воїнів-земляків.

Про нагальні потреби захисників знають із перших вуст. Тож цього разу задумали і втілили доволі вагомий донат - придбали бойового коника - повнопривідний джип для однієї з чернігівських частин, котра бере участь у бойових діях на передовій.

Втілили задум за допомогою варвинських волонтерів - братів Рибальченків. Зокрема, Андрій Володимирович, не рахуючись із власним часом і силами, здійснив пошук і доставку автівки із іншого регіону. БО "Сильні волею" доукомплектувала джипа маскувальною сіткою, продуктовими передачами, тож їм щиро дякують і антонівські волонтери, і військові.

Доки в країні війна, наголошують антонівці, ми всі маємо об'єднуватися заради перемоги, а ділитися хіба на дві категорії - або ти в ЗСУ, або - для ЗСУ.

Автор: Є.Зима "Слово Варвинщини"

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Авіакатастрофа в Броварах: родина загиблого бортмеханіка з Ніжина очікує на правду

15 ЧЕРВНЯ 2024, 21:33

Вiдео

"Клас безпеки" створили для дітей із вадами зору в Чернігові

15 ЧЕРВНЯ 2024, 20:42

77 дітей й досі під обстрілами

15 ЧЕРВНЯ 2024, 18:50

На Чернігівщині фермер замість льону вирощує гарбузи

15 ЧЕРВНЯ 2024, 15:48

Вiдео

«Із 2013 року наш підрозділ врятував до 100 людей», - спецпризначенець ДСНС Олександр Ольховик про врятовані життя, медаль і професію

15 ЧЕРВНЯ 2024, 14:11

Заповів поховати себе біля дружини: на Чернігівщині прощались із бійцем ЗСУ

15 ЧЕРВНЯ 2024, 13:26

В овочево-ягідних рядах Чернігівщини падають ціни. Почім суниця, кабачки й молода капуста

15 ЧЕРВНЯ 2024, 10:21

ТОП-переглядів