Благодійники передали сонячну станцію навчальному закладу Чернігівщини

22 ТРАВНЯ 2024, 19:51

788

Микола Гой, засновник і голова Благодійного фонду «Енергія природи»

Ще в одному з навчальних закладів Чернігівщини встановили автономну сонячну станцію. Потужність - 12 кіловат. Вона живитиме заклад і вдень, і вночі. Незалежно від ситуації в енергосистемі України.   

"Ця система може працювати день, тиждень - скільки завгодно, навіть без зовнішньої мережі. Вдень будуть живитися від сонячних панелей, заряджаються акумулятори, а вночі живлення від акумуляторів. Вранці знову так само живлення від панелей і акумуляторів. Для дітей і вчителів  - вони навіть не будуть помічати, чи є зовнішна мережа", - каже Микола Гой, засновник і голова Благодійного фонду «Енергія природи», - каже Микола Гой, засновник і голова Благодійного фонду «Енергія природи».

Благодійники передали сонячну станцію навчальному закладу Чернігівщини

"У першу чергу - це безпека. Коли є відключення по всій країн і наші вороги продовжуюь нищити енергосистему і маємо рухатися швидкими темпами. Друга складова – це зелена енергетика. І третє люди у закладі будуть забезпечені холодильниками, побутовими речами, буде електрика", - розповів Олександр Петренко, співзасновник руху «Волонтери. Північ», голова БФ «Шабля».

Олександр Петренко, співзасновник руху «Волонтери. Північ», голова БФ «Шабля»

Олександр Петренко

Допомогли реалізувати важливий в цей складний час проект іноземні та українські благодійники. Попереду ще багато планів із забезпечення альтернативною енергетикою. 

"Це поставлено абсолютно безкоштовно в якості допомоги в ці складні часи. "Ротарі клаб де Франс" профінансували транспорт, приймали участь в реалізації проекту: БФ «Енергія природи», БФ «Шабля», компанії з Чернігова - "Верхолаз". Все це було реалізовано за сприяння ОВА, тому що це важливий проект і реалізований спільними зусиллями", - каже  Микола Гой.

"Більше сотні мобільних сонячних станцій було поставлено на кожну громаду Чернігівщину і не тільки Чернігівщини. У черзі зараз стоїть 3 навчальні заклади Чернігова, також пробуємо такі проекти для геріатричного центру. Були долучені до розробки проекту джиайзет на 14 лікарень в області. Це всеукраїнський проект", - повідомив Олександр Петренко.

Благодійники передали сонячну станцію навчальному закладу Чернігівщини

Сонячні станції – наразі активно встановлюються в Європі. Там розуміють важливе значення альтернативної енергетики на фоні війн та викликів сьогодення.

Автор: журналіст Юрій Михуля, камера Олександр Довбенко

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Авіакатастрофа в Броварах: родина загиблого бортмеханіка з Ніжина очікує на правду

15 ЧЕРВНЯ 2024, 21:33

Вiдео

"Клас безпеки" створили для дітей із вадами зору в Чернігові

15 ЧЕРВНЯ 2024, 20:42

77 дітей й досі під обстрілами

15 ЧЕРВНЯ 2024, 18:50

На Чернігівщині фермер замість льону вирощує гарбузи

15 ЧЕРВНЯ 2024, 15:48

Вiдео

«Із 2013 року наш підрозділ врятував до 100 людей», - спецпризначенець ДСНС Олександр Ольховик про врятовані життя, медаль і професію

15 ЧЕРВНЯ 2024, 14:11

Заповів поховати себе біля дружини: на Чернігівщині прощались із бійцем ЗСУ

15 ЧЕРВНЯ 2024, 13:26

В овочево-ягідних рядах Чернігівщини падають ціни. Почім суниця, кабачки й молода капуста

15 ЧЕРВНЯ 2024, 10:21

ТОП-переглядів