Біля Ніжина в Острі скидатимуть воду: навіщо?

26 ЛЮТОГО 2024, 11:16

4758

Біля Ніжина в Острі скидатимуть воду

Біля Ніжина в Острі скидатимуть воду

Нестійкий температурний режим, відлиги та опади у вигляді снігу й дощу призвели до стрімкої зміни водогосподарської обстановки, підтоплення та затоплення земель, заплави водоохоронної зони річки Остер. У Ніжині вирішили понизити рівень води в річці, щоб уникнути небажаних наслідків весняної повені. 

Під час засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ніжинської міської ради вирішували де саме будуть скидати воду. 

Зокрема, повідомляється, що в межах Ніжина на рівень води в річці Остер впливають дві регулювальні споруди: русловий шлюз №13 (урочище «Ветхе») та русловий шлюз №15 (неподалік від місцевої зони відпочинку та ЗОШ №5).

«Керівництвом Деснянського басейнового управління водних ресурсів було ухвалене рішення про спорожнення ділянки магістрального каналу річки нижче за течією руслового шлюзу №15 (неподалік від місцевої зони відпочинку та ЗОШ №5)», - йдеться у повідомлені Ніжинської міської ради.

засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ніжинської міської ради  засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ніжинської міської ради

Понижуватимуть рівень води в Острі на початку березня. Після цього спеціалісти відрегулюють шлюзи на оптимальний рівень води для весняного-літнього періоду в 2024 році. Очікується, що воду в межах міста триматимуть на рівні 2 метри.

Автор: Віталій НАЗАРЕНКО

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

Родини з Дніпропетровщини рятують школу на Чернігівщині

21 СЕРПНЯ 2025, 19:53

Вiдео

Остаточне рішення за військовими: в області обговорюють запуск нової системи тривог

21 СЕРПНЯ 2025, 19:46

Вiдео

У Чернігові судять очільника ТЦК: видав чиновнику фіктивну довідку учасника бойових дій

21 СЕРПНЯ 2025, 18:22

Безпілотник влучив у двір - поранені двоє жінок. Що відомо про їхній стан

21 СЕРПНЯ 2025, 17:30

Фото

У громаді благодійники відремонтували укриття в гімназії

21 СЕРПНЯ 2025, 17:16

Кліпи з воєнними кадрами з Чернігова зібрали мільйони переглядів

21 СЕРПНЯ 2025, 16:07

Брижинський: 14 захисників отримають гроші на купівлю житла

21 СЕРПНЯ 2025, 15:03

ТОП-переглядів