Більше 2 тисяч обстрілів: ворог з початку року збільшив інстенсивність ударів по Чернігівщині

15 КВІТНЯ 2025, 18:27

1227

Михуля Юрій

За тиждень пошкоджено житлові будинки, лікарню, сільгосппідприємства і потяг

Минулого тижня на прикордонні Чернігівщини під ворожі обстріли потрапили 19 населених пунктів Новгород-Сіверської, Сновської і Семенівської громад. Пошкоджено житлові будинки, лікарню, сільгосппідприємства і навіть пасажирський потяг. З ворожого озброєння переважають  фпв-дрони.

Олександр Тищенко, керівник департаменту з питань цивільного захисту і оборонної роботи ОВА

Олександр Тищенко, керівник департаменту з питань цивільного захисту і оборонної роботи ОВА: 

Нажаль була поранена одна цивільна особа - медик лікарні Семенівки. Ушкодження незначні, осколками від вікон. Постраждала будівля лікарні. Було пошкоджено на прикордонні будинок, постраждали фермерські склади і ще одне фермерське господарство, де було пошкоджено автівку.

Особливо страждає від ворожих ударів Семенівська громада. З потеплінням частина переселенців почала повертатися додому, але зростаючі обстріли зупинили цей процес.  

Сергій Деденко, голова Семенівської громади

Сергій Деденко, голова Семенівської громади: 

Ми спостерігали на початку березня, що люди почали повертатися. Починається сезон сільськогосподарський, городи, але потім були прильоти, дрони і зупинили цей процес і повернення людяй не складається. Люди чекають, що буде далі, якщо покращиться безпекова ситуаці, багато повернеться.

В департаменті цивільного захисту та оборонної роботи фіксують зростання інтенсивності обстрілів з початку 2025 року. За 4 місяці їх вже понад 2 тисяч. Це значно більше, ніж за аналогічний період минулого року..

Автори: журналіст Юрій Михуля, оператор Олександр Довбенко

"Час Чернігівський" писав про таке: Армія рф обстріляла пасажирський потяг і підприємство на Чернігівщині

Схожі новини

Радистка Тая: школярка з Чернігівщини здобула подвійне "золото" з прийому та передачі морзянки

25 КВІТНЯ 2026, 20:50

«Ви тоді трошечки поховали. А це остача»: на Чернігівщині мати двічі ховала сина-військового

25 КВІТНЯ 2026, 19:10

Ранковий потяг з міста на Чернігівщині до Києва відновили: що допомогло?

25 КВІТНЯ 2026, 16:40

Інвестбанкір продає землю на півночі Чернігівщини

25 КВІТНЯ 2026, 14:34

На Чернігівщині ремонтують дороги: де вже оновили покриття

25 КВІТНЯ 2026, 12:17

Будинок із лелеками посікло уламками

25 КВІТНЯ 2026, 11:12

Чернігівщину атаковано ракетами та дронами: є загиблі та поранені

25 КВІТНЯ 2026, 09:32

ТОП-переглядів