Атака на Сновськ: що відомо про удар безпілотником

06 ТРАВНЯ 2026, 08:29

4308

Михуля Юрій

Після удару по Сновську працюють рятувальники. 5 травня

Після удару по Сновську працюють рятувальники. 5 травня. Фото ДСНС

Вдень 5 травня російська "герань" ударила по місту Сновськ. Є руйнування, пожежа. На місці влучання кілька годин працювали рятувальники. Повідомлень про постраждалих не було.

Вибух зруйнував адміністративну будівлю, постраждав заклад позашкільної освіти, кілька житлових будинків, що розташовані поруч. Наші підписники повідомили, що пошкоджено також фасади та скління вікон приміщень "Укрпошти" та "Нової пошти".

"... окупанти вдарили безпілотником по місту. Пошкоджені адмінбудівлі та житлові будинки, будівля закладу позашкільної освіти. Всі служби працюють на місці вибуху", - повідомив начальник Корюківської РВА Павло Мірошніченко.

Натомість, жодних повідомлень (окрім перепосту повідомлення очільника РВА) на сайті чи офіційних сторінках Сновської міської ради немає.

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Ринок нерухомості Чернігівщини у червні: дорогі квартири і дешеві будинки

25 ЛИПНЯ 2026, 19:22

Спалив ЦНАП за $1000: 19-річному одеситу суд дав 15 років

25 ЛИПНЯ 2026, 16:39

Громада втратила захисника, інваліда війни - через хворобу

25 ЛИПНЯ 2026, 14:08

Суд виправдав мера міста за конфісковані добрива: справа тягнулась 4 роки

25 ЛИПНЯ 2026, 12:10

Родина Менських у Корюківці готує італійське морозиво

25 ЛИПНЯ 2026, 10:30

Росіяни били по прикордонних громадах: цілили в авто та будинок культури

25 ЛИПНЯ 2026, 09:03

У громаді приймають ягоду на джеми, соки і «Живчик»

24 ЛИПНЯ 2026, 20:22

ТОП-переглядів