Атака на Чернігівщину: росіяни били по енергообʼєкту

18 КВІТНЯ 2026, 07:12

4502

Михуля Юрій

Атака на Чернігівщину: росіяни били по енергообʼєкту

Атака на Чернігівщину: росіяни били по енергообʼєкту. Фото ілюстративне

Вночі 18 квітня росіяни атакували Чернігівщину ударними дронами. Вибухи зафіксовано у Ніжинському районі. Пошкоджено енергооб'єкт.

"Знеструмлено 380 тисяч абонентів у містах Чернігів, Прилуки, Ніжин, Славутич, Чернігівському, Ніжинському і Прилуцькому районах. Енергетики почнуть відновлювальні роботи, щойно дозволить безпекова ситуація", - повідомили в АТ "Чернігівобленерго".

Повітряна тривога тривала в Чернігівському, Ніжинському, Корюківському та Новгород-Сіверському районах до 5 ранку.

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

На Чернігівщині збитий безпілотник упав на гаражі

15 ЧЕРВНЯ 2026, 08:45

Нова тактика росіян біля кордону з Чернігівщиною: пояснення від прикордонників

14 ЧЕРВНЯ 2026, 21:42

Вiдео

Ревізія укриттів у Чернігові: чи готове місто до нових обстрілів?

14 ЧЕРВНЯ 2026, 18:41

Григорій Данько з Парафіївської громади зустрічав космонавтів

14 ЧЕРВНЯ 2026, 16:04

Умів скласти піч і грубу, провести електрику... У громадах втрати

14 ЧЕРВНЯ 2026, 15:38

Ударив сусіда швайкою: такою колють поросят

14 ЧЕРВНЯ 2026, 12:49

Чекала господаря з фронту: кицька відомого гончаря потрапила в капкан

14 ЧЕРВНЯ 2026, 10:43

ТОП-переглядів