Алкогольний антирекорд: на Чернігівщині водій зіткнувся зі стовпом після 2,18 проміле

29 СІЧНЯ 2025, 16:29

1844

Чепурний Арсен

Алкогольний антирекорд: на Чернігівщині водій зіткнувся зі стовпом після 2,18 проміле

Алкогольний антирекорд: на Чернігівщині водій зіткнувся зі стовпом після 2,18 проміле

Повідомлення про автопригоду надійшло до поліції з одного з сіл Городнянської громади. Легковий автомобіль виїхав за межі проїзної частини та зіткнувся з придорожнім стовпом.

На місце події виїхали поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції. При спілкуванні з 32-річним водієм патрульні помітили у нього явні ознаки алкогольного сп'яніння, а прилад Drager засвідчив наявність у крові чоловіка 2,18 проміле алкоголю (або майже у 11 разів вище від допустимої межі).

Також виявилося, що чоловік за рішенням суду був позбавлений права керування транспортними засобами за їзду у нетверезому стані. Проте він проігнорував заборону та сів за кермо автівки.

Поліцейські відсторонили правопорушника від керування автомобілем та склали на нього адміністративні матеріали:

- за статтею 124 КУпАП (порушення Правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів чи іншого майна);

- за ч. 1 статті 130 КУпАП (керування транспортним засобом особою в стані сп’яніння);

- ч. 3 статті 126 (керування транспортним засобом особою, стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування);

- ч. 5 статті 126 (повторне протягом року керування транспортним засобом особою, яка позбавлена права керування).

Джерело: Поліція Чернігівщини

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Машина — на сина, квартира — на матір: суд конфіскував майно родини екскерівниці податкової Чернігівщини

24 ЛИПНЯ 2026, 09:19

Росіяни атакували оздоровчий пансіонат на Чернігівщині

24 ЛИПНЯ 2026, 08:45

Вiдео

На заході мають бачити, як важко живуть люди на прикордонні: на Чернігівщині зустрілися представники громад

23 ЛИПНЯ 2026, 19:10

Породиста: півторамісячна теличка втекла від м’ясника і ховалась на базі відпочинку

23 ЛИПНЯ 2026, 18:08

Як зберігати страви теплими після приготування

23 ЛИПНЯ 2026, 17:14

Чоловік із Чернігівщини косить траву за гроші: скільки бере за роботу

23 ЛИПНЯ 2026, 17:08

Губернатор перевірив готовність військових на прикордонні Чернігівщини: що відомо

23 ЛИПНЯ 2026, 16:09

ТОП-переглядів