300 батончиків на день: у Городні волонтери готують поживні і корисні смаколики для ЗСУ

Лис 10, 09:46

858

300 батончиків на день: у Городні волонтери готують поживні і корисні смаколики для ЗСУ

В Городні волонтери почали виготовляти батончики для українських захисників. Кажуть, на це є запит з фронту. Частину сировини купують за власні кошти, частину - дають жителі громади. Спочатку довелося трохи попрацювати над рецептурою, аби батончики були поживними, смачними і мали товарний вигляд.        

У Городні волонтери роблять смачні та поживні батончики для ЗСУ 

"Треба його добре перемішати, щоб воно скріпилося. Якщо погано перемішати, то воно не скріпиться. Потім викладаємо на наш протвінь і добре вминаємо.Ще мотивує те, що це накормить наших хлопців", каже Світлана, волонтерка.

Світлана - волонтерка з Городні

Світлана, волонтерка

"Зараз будемо нарізати наші батончики і гарно для хлопців запаковувати. Ми намагаємося зробити від 65 до 100 грамів. Все намагаємося робити чистенько та смачно", - розповідає Наталія, волонтерка.

Наталія - волонтерка із Городні

Наталія, волонтерка

"Вивчали попит, і ось такий батончик є важливим перекусом. По харчуванню хлопці не жалуються. Чоловіки полюбляють солоденьке. Не завжди є час поїсти в гарячих точках. Відкривати тушонку – це час. Баточник легко дістати і мати відчуття ситості. Вони доволі поживні", - каже Валентина волонтерка, керівниця ГО «Розквітай».

Валентина волонтерка, керівниця ГО «Розквітай»

Валентина волонтерка, керівниця ГО «Розквітай»

У складі батончику все натуральне - вівсяні пластивці, мед, горіхи, какао, кокосова стружка. Поки сировина у волонтерів є, але вона швидко закінчується, бо виробляється по 300 батончикі на день. Тому волонтери потребуть допомоги насамперед медом та сухофруктами, а також донатами. Крім того, плетуть сотні квадратних метрів маскувальних сіток.

Допомагають їм в цьому безробітні з «Армії відновлення». Нещодавно отримали від вінницьких волонтерів велику партію рибальських сіток з Франції, які є основою для виготовлення маскувальних сіток.

Городянці кажуть, що не втомилися, бо хочуть зробити свій внесок у наближення перемоги і мотивувати інших людей робити добрі справи.

"Потрібно не зупинятися, продовжувати об’єднуватися, як це було, коли були єдиним кулаком. Потрібно підтримувати хлопців не потрібно дивився на годинник і чекати на перемогу, щось робити аби наблизити перемогу, щоб вона була якомога швидше", - каже Валентина.

"Час Чернігівський" писав про волонтерів з Чернігівщини таке: 

Схожі новини

Фото

Повстала з руїн: на Чернігівщині відновили козацьку церкву

Гру 05, 13:11

Полишив Шрі-Ланку заради захисту Чернігова: помер від ускладнень після поранення оборонець Дмитро Єршов

Гру 05, 12:18

Ганні Тихоновській видалили селезінку із нагноєнням: «Боліло вже так, що... не можу розказати".

Гру 05, 11:04

На Чернігівщині подешевшав торфобрикет

Гру 05, 09:45

Російська ДРГ вбила військового-лісівника на прикордонні Чернігівщині

Гру 05, 07:32

Здоровенька дівчинка з Ічні народилася дорогою до пологового у швидкій

Гру 04, 20:24

На Чернігівщині поховали 29-річного бійця, який загинув на Луганщині

Гру 04, 17:20

ТОП-переглядів