Знищив 15 одиниць ворожої техніки: у Ніжині батькам загиблого Героя передали орден Данила Галицького

07 СЕРПНЯ 2022, 22:06

2138

Знищив 15 одиниць ворожої техніки:  у Ніжині батькам загиблого Героя передали орден Данила Галицького

Фото: Ніжинська міська рада

7 серпня військове командування частини, де проходив службу Олександр Борис, передало батькам загиблого захисника орден Данила Галицького. Про це інформує Ніжинська міська рада. 

"Ще за життя Олександр був представлений до ордена Данила Галицького. Нагороду хлопець так і не отримав. Олександр Борис загинув 15 березня в Донецькій області, м. Мар’їнка, коли вертоліт, яким керував Олександр, блискуче виконав надважливе бойове завдання: знищив 15 одиниць ворожої техніки та близько 30 осіб живої сили. Після чого вертоліт було уражено ракетою збройних сил рф", — йдеться у повідомленні. 

Згідно з Указом Президента України №140-2022 від 16 березня 2022 року «Про відзначення державними нагородами України», за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Олександра Бориса нагороджено орденом Данила Галицького.

Читати також: У Чернігові попрощалися із солдатом Богданом Петіним

Схожі новини

Пересів із авто на мотоцикл: скільки економить

18 КВІТНЯ 2026, 13:14

«Тут не сквозонеш»: соліст Ансамблю ЗСУ показав, як допомагає батькам на городі

18 КВІТНЯ 2026, 11:34

У Чернігові прокурор отримав дисциплінарку через те, що мав інвалідність

18 КВІТНЯ 2026, 09:49

Атака на Чернігівщину: росіяни били по енергообʼєкту

18 КВІТНЯ 2026, 07:12

Фото

Як ремонтували дороги на Чернігівщині: служба відновлення відзвітувала за тиждень

17 КВІТНЯ 2026, 20:14

Вiдео

Прихистили переселенців, виділяють гроші на безпеку та відбудову: як громадам Чернігівщини допомагають партнери

17 КВІТНЯ 2026, 18:44

На Сумщині відкрили памʼятну дошку чернігівцю, який не повернувся з евакуації побратима

17 КВІТНЯ 2026, 17:19

ТОП-переглядів