Благодійники передали сучасний автобус для потреб дітей із реабілітаційного центру

02 СІЧНЯ 2023, 13:13

1521

Благодійники передали сучасний автобус для потреб дітей із реабілітаційного центру

Той самий автобус

Напередодні Нового року Чернігівщину з благородною місією відвідали латвійські друзі. Метою представників Латвійської Республіки було привітання вихованців центрів соціально-психологічної реабілітації дітей області із новорічно-різдвяними святами та передача подарунків. До речі, всю допомогу було зібрано жителями Латвії за ініціативою Посольства Латвійської Республіки в Україні.

Зокрема, у привітанні вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей у селі Хмільниця Новобілоуської територіальної громади Чернігівського району взяли участь начальник Служби у справах дітей Чернігівської ОВА Людмила Зеленько та представники Посольства Латвійської Республіки в Україні на чолі із заступницею голови Місії Каріною Лей.

У вищезгаданому центрі наразі перебувають 37 підопічних, тому в нагоді їм стане головний подарунок – автобус на 28 місць. Окрім того, латвійські благодійники також передали дітлахам одяг, взуття, продукти харчування, солодощі та ті подарунки, які підопічні центру могли собі раніше замовити.

— Ми щасливі відвідати дітей, привітати їх зі святами та підтримати їх у складні часи. Сподіваюсь, що наступного року ми повторимо свій візит, — відзначила Каріна Лей, вручаючи подарунки вихованцям центру.

— Дякуємо всім благодійникам, які підтримують нас та надають допомогу у відновленні центру після ворожої агресії. Наразі відновлення триває, придбано нові меблі у кімнати відпочинку, облаштовано надійне укриття для вихованців та персоналу закладу із санвузлом усередині,— розповіла директорка центру Олена Лукашенко.

Також сьогодні представники Посольства Латвійської Республіки відвідали і Ніжинський центр соціально-психологічної реабілітації дітей, де на даний час перебувають 23 дитини. Вихованцям цього закладу передали комп’ютерну техніку, одяг, продукти харчування.

"Час Чернігівський" знімав відео про інший реабілітаційний центр: Центр реабілітації для дітей з інвалідністю «Відродження»: заклад, де народжуються дива і здійснюються мрії, а також про організацію батьків дітей з інвалідністю: Діти з інвалідністю та їх батьки збирають кошти для ЗСУ та хочуть здійснити свою маленьку мрію.

Джерело: Чернігівська ОВА

Схожі новини

Фото

Книжки та малюнки з Чернігівщини – на «Українській книжковій полиці» в Польщі

21 ТРАВНЯ 2024, 19:43

Вiдео

Латвія оздоровить дітей з Чернігівщини і допоможе відновити пошкоджену ворогом енергетику

21 ТРАВНЯ 2024, 18:13

Як нині живе прикордонна громада Чернігівщини, що межує із союзницею рф, ворожою білоруссю

21 ТРАВНЯ 2024, 17:11

На війні загинув випускник Чернігівського ліцею з посиленою військовою та фізичною підготовкою

21 ТРАВНЯ 2024, 16:20

Відомий письменник-ніжинець знявся у кіно…26 років тому

21 ТРАВНЯ 2024, 16:13

На Чернігівщині продають агропідприємство за понад 3 мільйони доларів

21 ТРАВНЯ 2024, 15:21

Підняти вартість проїзду та додаткові гроші з бюджету: мерія знову натякає, що перевізники не вийдуть на рейси

21 ТРАВНЯ 2024, 15:13

ТОП-переглядів